Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z zamontowaniem kierownicy S-LINE do AUDI 97r


David

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

otoz problem wyglada tak.Kupilem kierownice S-line z rocznika 99 czyli po lifcie,kupilem dodatkowo wieloklin/nabe/tulejke poniewaz wycztalem na forum ze jest potrzebna do zamontowania nowszej kierownicy.Pojechalem do elektryka zeby zalozyc/podlaczyc.Zdjal Airbag i mowi ze nie bedzie pasowac poniewaz wtyczki sa inne i nie podlaczy ani AirBagu ani klaksonu.

Pytanie:czy mozna przerobic te wtyczki zeby pasowaly?

pytalem sie go o to,powiedzial ze nie, ze trzeba inna kierownice....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam podobną sytuację, też kupiłem kierownicę z audi A4 99r. do mojej A4 97r i teraz muszę kupić jeszcze taśmę do kierownicy (bo z tej starej kierownicy nie będzie też pasować taśma) i obudowę taśmy, stacyjki i kierownicy (oczywiście obudowa musi pasować do kierownicy,przełączników stacyjki i taśmy).

Poza tym taśma musi być z kostkami i co ważne! tylna kostka musi mieć conajmniej parę centymetrów kabli tak, żeby można było zamontować tam kostki ze starej taśmy.

Tak wygląda sytuacja u mnie, prawdopodobnie u Ciebie jest tak samo...(jeżeli oczywiście posiadasz kierownicę starego typu czyli taką jak ja)

Trochę to zakręcone, ale z tego co się dowiedziałem - do zrobienia :wink4:

Obecnie jestem na etapie kupna części.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam kierownice starego typu i wyglada ona strasznie ;/ a jakie beda koszta tych wszystkich czesci ktore wymieniles? nie wiem czy nie lepiej bedzie sprzedac ta i kupic starszego S-Line.No ale jak dla mnie ta nowsza wyglada lepiej.czekam na efekty Twoich zmagan. a wogole te wszystkie czesci sa do kupienia na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie części są do kupienia na allegro (ceny do sprawdzenia)

jeżeli chodzi koszt przerobienia kostek taśmy to już musisz się dogadać z elektrykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...