Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw car audio b6 avant ?


Malcu99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zakupić jakiś fajny zestawik car audio tylko problem polega na tym że jestem zielony w tym temacie... Chciałbym zakupić skrzynię basową wraz ze wzmacniaczem i kablami ORAZ dwa nowe głośniki na przód bo te fabryczne już kończą swój żywot :)

Radio posiadam fabryczne "audi concert" z 2003r. (zdjęcie) 

Widziałem na allegro fajne zestawy np. http://allegro.pl/skrzynia-jbl-gt-x1200-wzmacniacz-1104-kable-i6705192287.html?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_term=ROIHUNTER&utm_campaign=RH_DPA_Elektronika_RTViAGD_desktop--NFd_RTViAGD_Incl.(ViewContent+1d)_excl.(Purchase+7d%2C+AddToCart+7d)&utm_content=at1!11383244&utm_id=at1!11383244

Dodam że chciałbym się zmieścić w 1000zł 

concert2_8fc677b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego rozumiem, że przednie głośniki chcesz również podłączyć pod wzmacniacz? Bo w tym zestawie jest wzmacniacz 4-kanałowy.

Jeśli chodzi o subwoofery JBL to jedna z niższych półek, ale do spokojnego grania wystarczy. Sam obecnie mam JBL GTO 1214 350RMS, ale daje rade, jakbyś chciał mogę Ci nagrać jak to gra razem z ori głośnikami;) Później będę miał więcej czasu to mogę Ci podrzucić jakieś propozycję i w razie czego jakbyś miał problemy z podłączeniem służę pomocą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Nie mam pojęcia czy jak zakupie nowe głosniki na przod czy je podłączyć pod wzmacniacz czy nie , poprostu sie nie znam. Chciałbym natomiast fajny zestaw grający żęby fajnie basem zapodało. tak do 700zł myślę żę mogę wydać 

Jak możesz to zapodaj filmik jak to gra :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz podłączać przednich głośników pod wzmacniacz to ten zestaw nie jest dla Ciebie, ale wiadomo zawsze lepiej podłączyć bo będzie zdecydowanie lepiej grać niż bez, zostaje kwestia żeby przód nie grał głośniej niż tył ;) Tutaj masz wzmacniacz 4 kanałowy także pasowałoby podłączyć żeby kanały się nie marnowały, ale to się wiąże z tym, że do przednich głośników będziesz musiał doprowadzić kable od wzmacniacza i do tego dokupić kabel RCA bo widzę, że w tym zestawie jest tylko 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...