Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal


WydRos

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, tomekxp2 napisał:

Kamerka super :naughty:

Kamerka nawet nawet, bezprzewodowa z aliexpres, banalne podłączenie, nie ciągnąłem żadnych kabli, plus pod napięcie z tylnej wycieraczki, reszta przy radiu :thumbup1:

jedna rzecz ja różni od innych jak widze na forum to ze nie ma pasków prowadzących, bo to zależy od kamerki, ale nawet lepiej to wyglada tak

1 godzinę temu, Norbas napisał:

Trochę gratow wpadlo :naughty: 

Tak, wpadło i jeszcze wpadnie, dziś przychodzą owalne końcówki wydechu ULTER w Chromie, zobaczymy jak przy czarnym będzie to wyglądać, najwyżej dyfuzor pójdzie w srebrny Mat 

1 godzinę temu, Kędzior napisał:

nie za mocne te ledy? Nie walą po oczach?

Ledy 4500 od TOMNIKA, według mnie najlepsza barwa, zdjęcie trochę przeostrzyło ale jest naprawdę Ok :wink: polecam, jak będzie kiedy okazja to zrobię lepsze zdjęcie lepszym aparatem 

 

Godzinę temu, muunv napisał:

Fajna sztuka :good: I masa planow Panie o.O Powodzenia w realizacji! :wink:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki, stale czegoś mało :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na zdjęciu widać led w tablicy jakby świecił bardzo mocno, w rzeczywistości wyglada to naprawdę dobrze i naturalnie, swiatlo nad tablica nie "rzuca" się mocno w oczy pojazdom jadącym za mna i jest "białe" jak powinno być, sam led w środy również, pare dni po przejściu ze zwykłych żarówek ciężko się przyzwyczaić ale ogólnie na plus, jestem zadowolony a wykonanie modułów od tomnik na wysokim poziomie, jak i doradztwo w zakupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba z Q5 masz podpiętego pod zwykłe ori audio, czy Bose? Różnica znacząco zauważalna ? 

Ładna sztuka :thumbup1:

 

"paski prowadzące" przy kamerce akurat znacznie ułatwiają cofanie na centymetry, więc lepiej je mieć niź nie mieć :wink: przy podpinaniu nie dawałeś + pod światło cofania ? :eusathink:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sub mam podpięty w kostke do wzmacniacza w boczku bagaznika mam nagłośnienie harman, nie bose, jak dla mnie różnica jest bardzo zauważalna, nawet osoby mające bose słyszą różnice, jak dla mnie za ta kasę i bez jakichkolwiek "skrzynek" w bagażniku to rewelacja, wymienię jeszcze przednie głośniki w drzwiach na jakieś lepsze pod rnse 4ohm i więcej mi nie potrzeba

mialem Bang&Olufsen w b8 i jak dla mnie gra porównywalnie, w b&o lepszy był tylko sopran 

jak nie masz daleko to zapraszam, odepniemy wtyczkę i porównasz z i bez q5

 

dzieki :wink:

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KoJ@K napisał:

Suba z Q5 masz podpiętego pod zwykłe ori audio, czy Bose? Różnica znacząco zauważalna ? 

Ładna sztuka :thumbup1:

 

"paski prowadzące" przy kamerce akurat znacznie ułatwiają cofanie na centymetry, więc lepiej je mieć niź nie mieć :wink: przy podpinaniu nie dawałeś + pod światło cofania ? :eusathink:

Nie, woszu gdzieś wspominał żeby nie dawać plusa do kamerki pod swiatlo cofania bo są często zakłócenia, nie wiem czym spowodowane. 

No i miałem mniej roboty bo nie trzeba było przeciągać kabla nigdzie tylko wpiąłem się pod wycieraczkę, plus i masa są tam stałe po zapłonie, a sygnał wycieraczki dochodzi osobno na innych pinach

 

co do pasków to niestety nic już nie zrobię, taka kamerkę kupiłem :wink:

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisałeś na tym wyposazeniuuuu ? ale śliczna sztuka! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, WydRos napisał:

No i miałem mniej roboty bo nie trzeba było przeciągać kabla nigdzie tylko wpiąłem się pod wycieraczkę, plus i masa są tam stałe po zapłonie, a sygnał wycieraczki dochodzi osobno na innych pinach

No ale to skąd kamerka wie kiedy ma się załączyć w momencie wbicia wstecznego, jak mówisz że na wycieraczce jest stały + ?? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tazzi napisał:

Ale się rozpisałeś na tym wyposazeniuuuu ? ale śliczna sztuka! ?

Bo tyle tego wyposażenia jest hehe :naughty:

Dzieki :thumbup1:

 

4 minuty temu, KoJ@K napisał:

No ale to skąd kamerka wie kiedy ma się załączyć w momencie wbicia wstecznego, jak mówisz że na wycieraczce jest stały + ?? :eusathink:

Bo sygnał wstecznego podpinasz pod moduł od woszu który jest przy rns-e:) a sygnał z wstecznego bierzesz z MCE z pod kierownicy : )

w razie czego służę pomocą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie No i znów coś wpadło :wink:

Klubowa Ramka tablicy :rolleyes:

Nowe końcówki ULTER N1-57 95x65, jeszcze w tym tygodniu postaram się je wpakować na wydech:naughty:

IMG_1983.JPGIMG_1984.JPG

 

Do tego mały modzik, zawsze wkurzało mnie ze nie mam gdzie dać telefonu w aucie, a jak ktoś dzwoni to nie widze/słyszę bo radio gra, miałem kiedyś uchwyt na magnes w kratkę nawiewu ale nie spisywał się bo odpadał, wpadłem na pomysł żeby kupić fajny magnes i wykorzystać uchwyt na telefon który i tak do niczego nie służy :rolleyes:, wiec, rozebralem, wybebeszylem, wstawiłem równo magnes i przykleiłem klejem na ciepło, teraz telefon przykładam do uchwytu i się trzyma, można również rzucić klucze, e-pete czy inne metalowe coś:whistling: mam niewidoczny uchwyt  : )

IMG_1985.JPGIMG_1986.JPGIMG_1987.JPGIMG_1988.JPG

Gdyby kogoś interesowało to magnes na zdj ma 50x25x5 ale spokojnie wejdzie większy

 

Jutro maja wpaść podgrzewane spryski mgielkowe :whistling:

 

 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu zwolnij? lecisz z tematem jak szalony! Ale mi to się bardzo podoba :kox:

Obserwujemy! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja nie pierwsza a4:) była b6 potem b7 znów b7, b8 i powrót do b7, która zostanie u mnie na dłużej, tylko trzeba ją dopieścić ? Poprzednie nie były dopieszczane wiec ta bedzie ?

zwolnimy jak braknie pomysłów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i są :naughty:

probowalem wyciągnąć bardziej, schować bardziej ale ta konfiguracja była najlepsza, równo z dokładka :thumbup1:

jak dla mnie owalne końcówki duuuuzo bardziej pasują do b7 niż okrągłe 

No i klubowa ramka na pokładzie 

 

IMG_2016.JPGIMG_2017.JPGIMG_2018.JPGIMG_2019.JPGIMG_2020.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mocno średnio wyglądają te jajka, jedyne miejsce gdzie mi sie owal podoba to na d*pie RS4, ale to tylko Moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wrzuć foty jak wyglądają zamontowane te siłowniki....i od razu namiary na nie i te sprężyny, bo zaraz inni będą o to prosić ;)

 

ps. dzięki za odp. na privie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie owal wlasnie pasuje, okrągłe wyglądają jak z lanosa, wolałbym już seryjne z BRD albo podwójny z s4 niż okrągłe, nie wpadały mi w oko od początku, dopiero jak zobaczyłem owalne to się zdecydowałem, du.. b7 jest nawet szeroka i ładnie to gra i nie zmieniamy dyfuzora

IMG_2021.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, krakus4891 napisał:

Kolego wrzuć foty jak wyglądają zamontowane te siłowniki....i od razu namiary na nie i te sprężyny, bo zaraz inni będą o to prosić ;)

 

ps. dzięki za odp. na privie...;)

Siłowniki wziąłem z tego linka 

https://silowniki.eu/audi-a6-c6-04-11-kombi-krosno-24520

 

sprezyny kupiłem na forum ale można doprosić się w Firmie penta,http://www.penta-polska.pl/ , gdyby nie wyszło to jest opcja szukać po nr ( 8020.20x032 )gdzie indziej albo znaleźć coś takiego 

"sprężyny dł 45 mm fi wewnętrzna 13 mm, grubość drutu 2,1 mm.

Sprężyny muszą mieć 120 Nm - 240 Nm tzn. 120 Nm to jest siła którą potrzeba użyć aby ugiąć sprężynę, a 240 Nm to siła potrzebna aby maxymalnie ścisnąć sprężynę. "

Zdjęcie nie mojego autorstwa ale wyglada to tak,  z tym ze ja mam ta sprężynę u góry teleskopa, którą trzyma oring nałożony na teleskop żeby nie zjeżdżała, i jedna podkładkę(wystarczy w zupełności, zobaczymy na zimę co będzie) w innym kolorze która pasuje 

IMG_2022.JPG

 

A tak wyglada to u kacperbdg, (mam identycznie)

pisze w poście ze kupił sprężyny na Allegro, wiec można spróbować poszukać tam ?

IMG_2023.PNG

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, FroS-t napisał:

Jak dla mnie mocno średnio wyglądają te jajka, jedyne miejsce gdzie mi sie owal podoba to na d*pie RS4, ale to tylko Moje zdanie.

Tobie Fros-t, zauważyłem na forum, dużo rzeczy nie pasuje u innych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, WydRos napisał:

Siłowniki wziąłem z tego linka 

https://silowniki.eu/audi-a6-c6-04-11-kombi-krosno-24520

 

sprezyny kupiłem na forum ale można doprosić się w Firmie penta,http://www.penta-polska.pl/ , gdyby nie wyszło to jest opcja szukać po nr ( 8020.20x032 )gdzie indziej albo znaleźć coś takiego 

"sprężyny dł 45 mm fi wewnętrzna 13 mm, grubość drutu 2,1 mm.

Sprężyny muszą mieć 120 Nm - 240 Nm tzn. 120 Nm to jest siła którą potrzeba użyć aby ugiąć sprężynę, a 240 Nm to siła potrzebna aby maxymalnie ścisnąć sprężynę. "

Zdjęcie nie mojego autorstwa ale wyglada to tak,  tym ze ja mam ta sprężynę u góry teleakopa, która trzyma oring nałożony na teleskop żeby nie zjeżdżała, i jedna podkładkę(wystarczy w zupełności, zobaczymy na zimę co będzie) w innym kolorze która pasuje 

IMG_2022.JPG

Rozumiem ze tez z A6C6 podejdą P&P do B7 avant....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz właśnie takie, do a6 c6 są o takiej sile bo klapa jest cięższa 

tak, główki siłowników wchodzą na miejsce starych p&p

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...