Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana żarówek na ledy tył avant


pyrlandia93

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw SWAP, teraz lampy z zupełnie innego modelu. Tego nie da się zrobić bez tony szpachli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎20‎.‎07‎.‎2017 o 23:26, komoornik napisał:

Strach pomyśleć co wymyślisz jutro.

Czy da radę przerobić avanta na sedana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Czy znacie jakiegoś dobrago speca na  Dolnym Śląsku, który wymieniłby mi lampy ze zwykłych na xenon /led. 

oryginalnie nie było ledów. Mam zakupione oryginalne reflektoey xenon led do przodu i led do tyłu. 

Bardzo dziękuję za dpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wymianie zwykłych żarówek od wstecznego na ledy zaciekawiło mnie jak będą wyglądały światła pozycyjne gdy wymienię żarówki na led. W moim odczuciu lampy świecą ładniejszą barwą, nabrały blasku. Ogólnie podoba mi się ale na zegarach wali błąd spalonej żarówki. Można to VCDS-em przekodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kanale adaptacji jest chyba diagnoza wszystkich żarówek tylnych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kanale adaptacji jest chyba diagnoza wszystkich żarówek tylnych lamp. 

kolego @komoornik rozszesz swoją myśl. Jaki kanał odpowiada za tylne lampy? Po powrocie z urlopu pokombinuję metodą prób i błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zakładam ten temat ponieważ temat z  zmianą lamp w avancie już jest ale niepełna .  Z tamtego tematu wiem tyle że 2 kable trzeba dołożyć :

lewa lampa pin 4 

prawa lampa pin 2 

reszty pinów jednak nie wiem jak przełożyć ponieważ tam nie jest opisane a link nie działa .
chodzi mi konkretnie aby ktoś napisał jaki pin w który numer w lampach zewnętrznych i w klapie , komfort jest opisany więc wiem jak przełożyć piny . 
Proszę o pilną pomoc ponieważ świeży nabytek za długo leżeć nie może :)

 

Proszę o pomoc ! 

 

Jestem już po zmianie lamp na ledy :D piny ogarniete , przekodowałem sterownik . ( niestety mam z N wiec troche mi zajeło) Prawie wszystko gra, ledy swieca kierunki działają wsteczny też lecz nie działa pasek pomiedzy lampami i w bocznych lampach i w klapie (część B oraz D z rysunku https://postimg.org/image/9wzv9nmgt/ 
myślę że chodzi o kodowanie wiec prosiłbym o pomoc aby ledy zadziałały jako stop ! 

Edytowane przez Vassyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...