Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Prawdopodobne zatarcie silnika


marek35

Rekomendowane odpowiedzi

masz podejrzenia czemu się wykruszyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do Audi ASO i potwierdzili, że mój samochód w lutym 2006 r i w styczniu 2007 r. przeszedł akcje serwisowe w Niemczech, czyli jeszcze przed jego sprowadzeniem do Polski (dot. silnika BLB). Proponuje wszystkim właścicielom sprawdzić w ASO czy ich auta mają zaległe akcje serwisowe. Co do koła dwumasowego to najprawdopodobniej wada lub osłabienie materiału. W dzień awarii przy -16'C po 8 km przy zimnym silniku zerwało 6 zębów - w trakcie wyprzedzania, a więc przy wejściu na wysokie obroty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdziłem w ASO i nie miała miejsca u mnie akcja serwisowa w niemczech z imbusikiem ..... i gościu nie wiedział nawet co mi powiedzieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek35 a powiedziel ci pan co to za akcje byly ? bo o ile sie nie myle byl to Update softu ( kodu nie pamietam ) i wymiana jakiegos wezyka od turbo ( 21B7 ) ..... ot co ..... czyli jakies pierdoly....... i to byly jedyne akcje serwisowe dla BLB

ja sprawdziłem w ASO i nie miała miejsca u mnie akcja serwisowa w niemczech z imbusikiem ..... i gościu nie wiedział nawet co mi powiedzieć....

bo na ten imbus nie ma akcji to cicha i powolna smierc i wyszli z zalozenia ze prawdopodobiensto wytarcia rosnie wraz z prebiegiem i glownie jest to ponad 100 tys km ( lub 150 ) wie jak bys nie jezdzil to i tak sa kryci bo masz gwarancje na 3 lata i 100 tys w zaleznosci co przyjdzie pierwsze...... ( w sumie niezle sobie to wymyslili cwaniki z VAG ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może info czy jest gdzieś baza tych akcji serwisowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem ponownie do ASO i miałem akcje serwisową ale jednynie ze Softem .... imbusik zmienie sobie przy jakiejś okazji żeby spać spokojnie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO unia warszawa powiedzieli pompowtryski ,głowica ale zatarte silniki ani jednej sztuki a 3 szt tylko nie blb stały na placu na wymianę pompowtrysków co koszt ok.10.000komplet z wymianą.

Akcje serwisową miałem 2 razy tak jak wyżej.Akcja była też na wałki wyrównoważające ale nie blb spr. po vin.

Powiedział mi pozbędziesz się tego a co kupisz starszy model bez turbo ,koła dwómasowego,i na sam koniec stwierdził najlepszy rower.Czułem w jego wypowiedziach :evil: :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech w tym ASO nie cwaniakują bo pierwsze 2.0TDI poprostu posadają choroby wieku niemowlęcego i trzeba mieć tego świadomość kupując takie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...