Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tunelu nie trzeba tylko panel z przyciskami. No i od dołu. Rozwazylbym najpierw przeróbkę, jak się nie uda to wybierak zmienić. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, edraven napisał:

Tunelu nie trzeba tylko panel z przyciskami. No i od dołu. Rozwazylbym najpierw przeróbkę, jak się nie uda to wybierak zmienić. 

zajmie sie tym za jakiś czas, może przeróbka sama wystarczy. A ciekaw jestem czy mieszek się łatwo wymienia bo ja mam przeszycie z czerwoną nicią, a kupiłem z białą

Opublikowano

Panowie czy wiecie ile ma centymetrów oryginalne kółko kompresora po przekątnej?

Opublikowano
  • Autor

zapytaj gregora10, on zmieniał w swoim S5 kółko kompresora

Opublikowano
Dnia 6.08.2017 o 12:28, domek92 napisał:

nadkola zostały, z tego względu że kupiłem uszkodzony zderzak RS i od zwyklaka, z kumplem który spawa plastiki pobawiliśmy się troche i to co nam wyszło widać na zdjęciu, oczywiście już polakierowany ;) mam teraz problem z pokrywą pod chłodnicami bo ni huhu nie pasuje. Musze coś pokombinować ;)

 

Wyszło bardzo schludnie, gratuluje ;)

Opublikowano
  • Autor

_DSC5982.JPG

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła gałka od polifta :naughty:

_DSC6031.JPG

Opublikowano

Zmieniałeś coś przy montażu tej gałki ??

Opublikowano
  • Autor

edraven podpowiedział mi żebym podgrzal opalarką  końcówkę z tworzywa i wtedy swobodnie się przekręci tak aby spasowała gałka od polifta 

Opublikowano

Szkoda ze nie zrobiłeś fotki dla potomnych ?? dzięki za info

Opublikowano
  • Autor

odrobine mniejsze koło, dziewczyna mnie gani za tą felgę :grin:

_DSC6032.JPG

Opublikowano

Jak dla mnie słabo wyglada na tej feldze ?

Opublikowano

Na zimę będą okej :)

Opublikowano
  • Autor

Założę chyba 20" ROTOR

Opublikowano

Witaj,

B. fajne auto.

Wsadź jakieś inne kółko, rotor jest strasznie oklepany...

Jest tyle pięknych wzorów felg a w A5 jest pole popisu z szerokością felgi i małym ET :D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie ;) o to chodzi że ja lubię oryginalne koła, podobało mi się to koło, które jest w pierwszej serii zdjęć ale je sprzedałem. Z nie oryginalnych podobają mi się tylko vosseny :decayed: poza tym założe to co mam, nie będę już inwestował, zresztą ja się nie zaprzyjaźniam z autem zbyt długi czas bo mi się szybko nudzą :facepalm:

Opublikowano

czemu tak skrzywdziłeś to auto? słabo wygląda na tym kole :/

Opublikowano
  • Autor

przecież napisałem wyżej, że tamte koła sprzedałem. A na pustakach nie postawie, założyłem to co miałem w garażu :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wystawiłem z ciekawości co się będzie działo ale coś martwo, może na wiosnę wznowie :decayed:

 

a co do następnego auta to nie mogę przejść obojętnie obok A7/S7, kusi mnie bardziej S7 ale nie wiem czy nie skończy się na A7 3.0 BiTDI ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.