Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S5 SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC - SPRZEDAM


domek92

Rekomendowane odpowiedzi

Tunelu nie trzeba tylko panel z przyciskami. No i od dołu. Rozwazylbym najpierw przeróbkę, jak się nie uda to wybierak zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, edraven napisał:

Tunelu nie trzeba tylko panel z przyciskami. No i od dołu. Rozwazylbym najpierw przeróbkę, jak się nie uda to wybierak zmienić. 

zajmie sie tym za jakiś czas, może przeróbka sama wystarczy. A ciekaw jestem czy mieszek się łatwo wymienia bo ja mam przeszycie z czerwoną nicią, a kupiłem z białą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiecie ile ma centymetrów oryginalne kółko kompresora po przekątnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj gregora10, on zmieniał w swoim S5 kółko kompresora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2017 o 12:28, domek92 napisał:

nadkola zostały, z tego względu że kupiłem uszkodzony zderzak RS i od zwyklaka, z kumplem który spawa plastiki pobawiliśmy się troche i to co nam wyszło widać na zdjęciu, oczywiście już polakierowany ;) mam teraz problem z pokrywą pod chłodnicami bo ni huhu nie pasuje. Musze coś pokombinować ;)

 

Wyszło bardzo schludnie, gratuluje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edraven podpowiedział mi żebym podgrzal opalarką  końcówkę z tworzywa i wtedy swobodnie się przekręci tak aby spasowała gałka od polifta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

B. fajne auto.

Wsadź jakieś inne kółko, rotor jest strasznie oklepany...

Jest tyle pięknych wzorów felg a w A5 jest pole popisu z szerokością felgi i małym ET :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie ;) o to chodzi że ja lubię oryginalne koła, podobało mi się to koło, które jest w pierwszej serii zdjęć ale je sprzedałem. Z nie oryginalnych podobają mi się tylko vosseny :decayed: poza tym założe to co mam, nie będę już inwestował, zresztą ja się nie zaprzyjaźniam z autem zbyt długi czas bo mi się szybko nudzą :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu tak skrzywdziłeś to auto? słabo wygląda na tym kole :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisałem wyżej, że tamte koła sprzedałem. A na pustakach nie postawie, założyłem to co miałem w garażu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz już? 

http://allegro.pl/audi-s5-sportback-3-0tfsi-333km-serwis-zadbana-i6967485238.html

Jakie auta następne? :)

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem z ciekawości co się będzie działo ale coś martwo, może na wiosnę wznowie :decayed:

 

a co do następnego auta to nie mogę przejść obojętnie obok A7/S7, kusi mnie bardziej S7 ale nie wiem czy nie skończy się na A7 3.0 BiTDI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...