Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki rozmiar tarcz tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w tytule, jaki jest rozmiar tarcz w 1.8 ADR, i jakiej firmy polecacie komplet tarcz i klocków? Myślałem o Ferodo lub ATE. 

Opublikowano

245x10  zakładaj ferodo;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego za pomoc ? tak jak napisałeś zdecyduję się na komplet tarcz i klocków z ferodo.

Opublikowano

tylko nie pomyl tarcz z b6/b7 tam też jest 245x10 ale tarcz jest inaczej skonstruowana

Opublikowano
Dnia 11.08.2017 o 20:09, RobsonK napisał:

Witam. Jak w tytule, jaki jest rozmiar tarcz w 1.8 ADR, i jakiej firmy polecacie komplet tarcz i klocków? Myślałem o Ferodo lub ATE. 

potrzebujesz jeszcze łożyska i pierścienie ABS

Opublikowano
  • Autor

A no widzisz, cenna uwaga :good:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 15.08.2017 o 11:00, wyzyk83 napisał:

tylko nie pomyl tarcz z b6/b7 tam też jest 245x10 ale tarcz jest inaczej skonstruowana

Każda rada na wagę złota. To moja pierwsza przygoda z audi :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

To jeszcze z innej beczki, założyłem w tej sprawie inny wątek ale brak odpowiedzi, chodzi o odmę. Po kupnie audiczki była "wolna" i chciałem wszystko połączyć. Wymienione wszystkie węże na nowe, odma z bloku silnika wymontowana i wyczyszczona na zicher. Niestety, finał był taki, że pod ciśnieniem zaczęło wywalać olej przez bagnet więc musiałem odmę uwolnić. Co może być tego przyczyną? 

Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny.

Opublikowano

 

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
Godzinę temu, RobsonK napisał:

To jeszcze z innej beczki, założyłem w tej sprawie inny wątek ale brak odpowiedzi, chodzi o odmę. Po kupnie audiczki była "wolna" i chciałem wszystko połączyć. Wymienione wszystkie węże na nowe, odma z bloku silnika wymontowana i wyczyszczona na zicher. Niestety, finał był taki, że pod ciśnieniem zaczęło wywalać olej przez bagnet więc musiałem odmę uwolnić. Co może być tego przyczyną? 

Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny.

Masz gdzieś zagięty wąż

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Dev napisał:

Masz gdzieś zagięty wąż

Masz na myśli jeden z dwóch węży które łączą odmę przy silniku z wężem dolotowym przy przepustnicy? Raczej wątpię a jestem prawie pewien że to niemożliwe, ale dla pewności sprawdzę. 

W najgorszym wypadku poszły uszczelnienia, może też pierścienie, wykonam kompresję i zobaczymy wtedy.

Edytowane przez RobsonK

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 16.08.2017 o 20:23, Dev napisał:

potrzebujesz jeszcze łożyska i pierścienie ABS

Jeszcze pytanko o przednie tarcze i klocki, czy też potrzebuję te pierścienie i łożyska?

Opublikowano
3 godziny temu, RobsonK napisał:

Jeszcze pytanko o przednie tarcze i klocki, czy też potrzebuję te pierścienie i łożyska?

nie

Opublikowano
  • Autor
Dnia 29.08.2017 o 07:28, Dev napisał:

nie

Jesteś obcykany w temacie więc zapytam Cię o to jaki komplet tarcz i klocków na przód, wiem że 280/22 tylko w jakiej konfiguracji, zimmermann, ferodo, trw, ate.

Opublikowano
Godzinę temu, RobsonK napisał:

Jesteś obcykany w temacie więc zapytam Cię o to jaki komplet tarcz i klocków na przód, wiem że 280/22 tylko w jakiej konfiguracji, zimmermann, ferodo, trw, ate.

zmień na 288/25mm

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Dev napisał:

zmień na 288/25mm

Co konkretnie da zmiana na większy rozmiar, no i jakich producentów dobrać na przód. Poza tym wiąże się to ze zmianą zacisków i pewnie czegoś jeszcze.

Edytowane przez RobsonK

Opublikowano
24 minuty temu, RobsonK napisał:

Co konkretnie da zmiana na większy rozmiar, no i jakich producentów dobrać na przód. Poza tym wiąże się to ze zmianą zacisków i pewnie czegoś jeszcze.

zaciski jarzma tarcze klocki i przewody 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Dev napisał:

zaciski jarzma tarcze klocki i przewody 

A jakie firmy dobrać, tarcze i klocki.

Opublikowano
2 godziny temu, RobsonK napisał:

A jakie firmy dobrać, tarcze i klocki.

Ferodo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.