Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] pytanie dot. logów


danisz_

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż właśnie zrobiłem logi statyczne i wyczytałem,że w bloku 03 powinny wartości cyklicznie się zmieniać, natomiast u mnie jest wymagana - 290.0, rzeczywista - 465.0, a EGR - 4.8 i tak nie zmienia się ani na sekundę(nie licząc drobnych wahań) w bloku 04 pompa ma się cyklicznie przestawiać, natomiast ja mam wymagana - 1.3, rzeczywista - 3.1, kąt synchr - 2.8 też niezmienne, blok 011 - kierownice mają się cyklicznie przestawiać, a tu wymagane - 969.0, rzeczywiste - 979.2, zawór - 24.7, oczywiście żadnych zmian. Silnik AFN. Co mam o tym myśleć??? :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałeś dostatecznie nagrzany silnik ? Nie stałeś za długo na jałowym biegu ?

011 - z tego co zrozumiałem, to chyba źle odczytałeś - to co Ty sprawdzasz to masz zbadać w próbie dynamicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik miał 90 stopni, natomiast rzeczywiście stałem trochę na biegu jałowym - jakieś 15 min. co do 011 towyczytałem:

grupa 011 > basic settings: logować całość przez ok. 50s [kierownice w turbinie [VTG] będą się cyklicznie przestawiać]*. po zakończeniu logowania można dokonać obserwacji pracy sztangi w turbinie - powinna poruszać się tak, jak na filmie**.

a u mnie nic...

no tam mi rozjaśniało - przecież jest napisane "basic settings"

do zamknięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...