Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b8 1.8tfsi sedan polift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nowy nabytek kupiony 2 tyg. temu w Holandii a4 b8 polift z 2013r z przebiegiem 95tys.km Autkiem fajnie sie jeździ tym bardziej że to moja pierwsza turbo benzyna. Niestety moje b7 muszę sprzedać ze względów na podatek drogowy w Holandii.

Wyposażenie biedne ale mam nadzieję że zbiegiem czasu się to zmieni:

- mmi 3g basic

-partronic tył

- tempomat

- 4 el szyby

- 1 strefowa klimatyzacja

- bi xenony + neony przód i tył

Chciałbym dołożyć:

- klima 3 strefowa

- wymiana foteli na sport w skórze z alkantarą done

- dołożenie kamery cofania i pakrtronika przód

- obniżenie zawieszenia

- kodowania done

- pakiet oświetleniowy QQ1 done

- semi dynamic done

- nakładki na pedała RS done

- ledy w przednich kierunkach done

- tylne końcówki wydechu chromowane done

- wizualizacja cofania done 

- ledy w światłach wstecznych done

- kierownica ścięta s line done

- car audio gladen rs 165 + wygłuszenie drzwi done

DSC_00953.jpg

W drodze powrotnej do Holandii

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

Gratuluje zakupu i czekamy na foty! co możesz zmienić? lampy tylne na NEON ;P

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Również gratuluje zakupu :) ale fotki jak najprędzej :) 

Meehau z tego co w opisie to NEON TYL jest u kolegi już :)

Opublikowano

Mój błąd.. nie doczytałem :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe stołki już kupione teraz czekają na montaż:banan:

 

66033bc941ebb600d3f17e4fea35.jpg

66033bc941ebb600d3f17e4fea35.jfif

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

nic nie wchodzi

 

Opublikowano
  • Autor

Już wchodzi.

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedź :)

foto.jpg

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

no ciekaw jestem jak to będzie grało :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.01.2018 o 13:37, xmen86_PL napisał:

no ciekaw jestem jak to będzie grało :)

Są w internecie filmiki jak to gra. Na pewno  lepiej niż ori  głośniki.

Opublikowano

No i jak to gra w realu ? na necie wszystko moze fajnie jezdzic i grac :P Kupilem to saamo autko tydzien temu :D i z tego samego powodu ( belasting.. ) Dodaj wiecej fotek.

Opublikowano
  • Autor

Montaż głośników odbędzie się dopiero luty, marzec jak zrobi się trochę cieplej. Nie mam na razie żadnych fotek może wiosną wpadną. Przez ten belasting musiałem swoją b7 sprzedać:(.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio wjechały fotele sporty i kierownica ścięta s line:banan::D

Edytowane przez damian19886

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej siedziała 4 ramienna kiera i zwykłe stołki bez żadnej elektryki, jeszcze zostało wymienić podłokietnik i boczki w drzwiach.

DSC_0134.JPG

DSC_0135.JPG

DSC_0136.JPG

DSC_0137.JPG

DSC_0138.JPG

 

A tu taki prezent od żonki:D

DSC_0139.JPG

DSC_0140.JPG

DSC_0142.JPG

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

Od razu lepiej się zrobiło w środku a i pewenie lepiej się prowadzi z taką kierą teraz :)

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że tak. Dzięki za kiere :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Troche smutno wyglada ten tyl bez 3 stref, jakies plany w tym kierunku ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kudin napisał:

Troche smutno wyglada ten tyl bez 3 stref, jakies plany w tym kierunku ?

Raczej nie,  za dużo rozbierania. Ja z tyłu nie jeżdżę więc mi to nie przeszkadza, choć panel od klimy 3 strefowej ładniej by wyglądał.

Opublikowano
  • Autor

Upgrade: zostały zmienione ori głośniki na gladen rs 165 plus zostało wszystko wyciszone matami alubutylowymi:wink:

Opublikowano

Siemanko kolego a raczej hoi vriend .
Jak ci to gra? Bo sam od niedawna mam B8 na ori naglosnieniu Audi niestety bez BANG-a i nie gra to wcale w porównaniu do C6 którym wcześniej jeździłem przez wiele lat.
Kodowanie parctronika robiłeś sam ?

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.