Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kopci i Trzesie A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich uzytkownikow:)

Pisze otoz mam problem ze swoja audi a4 b7 2.0 140 2006 r.

Pierwszy problem jaki sie pojawil to straszne kopcenie jak stoje z tylu niebieski dym , jak jade czarny dym, dodajac jak przyspieszam trzesie cala tapicerka i kupa dymu, nastepnie problem czasami z odpalaniem jak mu sie podoba to zapali a jak nie musze rozlaczyc przeplywke i kreci z 30 sekund dodajac przy tym gaz, jak odpala na cieplym silniku to jakby bral lewe powietrze i nim zatrzesie, dodam rowniez ze stracil moc kompletnie, pompowtryski sprawdzone , zawor egr zawalony troche wyczyszczony na ile pozwolily mi warunki domowe ale zero poprawy.

Moj mechanik przeczysci go jeszcze raz gdyz niebawem wracam do Polski.

Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie w ktorym kierunku isc , dzieki pozdrawiam

Edytowane przez wojt9301
Bledy

Opublikowano

Trochę wyczyszczony i trochę zawalony? Całe auto takie jest? Co ty piszesz człowieku. ....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, michcio1985 napisał:

Trochę wyczyszczony i trochę zawalony? Całe auto takie jest? Co ty piszesz człowieku. ....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

Tak zawalony i troche przeczyszczony  z racjo tego ze nie mam do tego warunkow za tydzien wracam do Polski i chce jak najbardziej pomoc mechanikowi zeby nie blakal, jak nie masz do powiedzenia nic madrego to nie komentuj

Opublikowano

 

3 godziny temu, wojt9301 napisał:

Witam wszystkich uzytkownikow:)

Pisze otoz mam problem ze swoja audi a4 b7 2.0 140 2006 r.

Pierwszy problem jaki sie pojawil to straszne kopcenie jak stoje z tylu niebieski dym , jak jade czarny dym, dodajac jak przyspieszam trzesie cala tapicerka i kupa dymu, nastepnie problem czasami z odpalaniem jak mu sie podoba to zapali a jak nie musze rozlaczyc przeplywke i kreci z 30 sekund dodajac przy tym gaz, jak odpala na cieplym silniku to jakby bral lewe powietrze i nim zatrzesie, dodam rowniez ze stracil moc kompletnie, pompowtryski sprawdzone , zawor egr zawalony troche wyczyszczony na ile pozwolily mi warunki domowe ale zero poprawy.

Moj mechanik przeczysci go jeszcze raz gdyz niebawem wracam do Polski.

Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie w ktorym kierunku isc , dzieki pozdrawiam

Na podstawie tego opisu to tylko zgadywać można , albo powróżyć ze szklanej kuli na temat przyczyny problemów :D

Wskazana jest dokładna diagnostyka jeszcze przed wyruszeniem z powrotem do kraju, bo objawy nic dobrego nie wróżą i można się obawiać czy się uda wrócić :decayed::hi:

Opublikowano

"pompowtryski sprawdzone " jak ? były wyciągane i sprawdzane na stole ? pewnie tylko vag ............. hm

jakieś stuki słychać bo niebieski dym na zimno to może być olej a może lejący wtryski a na gorąco batory 

dolot szczelny ?

przy takich objawach  jazda to ryzyko ,nawet nie będę zgadywał co mogło się stać .

Opublikowano

Z objawów czarnego dymu przy przyśpieszaniu wskazywało by na EGR.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich, więc po diagnostyce poszło tak, że Turbina do regeneracji, Głowica również do regeneracji, pompowtryski również także po kieszeni poszło , a teraz jest problem bo cały czas ciągnie olej ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.