Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzynia biegów 5 do avf?


A4 B6 Multi

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie podejdzie - inne sprzęgło. Ja bym szukał skrzyni 6 ale z nowszych A4. Tam 6 bieg jest dosyć długi nie to co AVF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o auto z opisu i chcesz przejść z multi na 5b to nie ma żadnego problemu. Jeżeli z 6b na 5b to sprzęgło kompletne, rozrusznik, podpora turbiny i wybierak... to tak na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założoną 6b z b7 2.0tdi.Mimo tego tragedia,na mieście cały czas zmieniasz biegi na 4 jadę 60km/h i mam 2tys obrotów...Parodia ta skrzynia 6...
Czyli jak przełożę całość skrzynia 5 dwumas sprzęgło itd to będzie działać normalnie w AVF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wątpie, żeby która kolwiek piątka miała dłuższy ostatni bieg. Poszukaj sobie rozpiski przełożeń skrzyń z b6 gdzieś w necie. Pewnie najdłuższa będzie 2.5tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od jakiego 2.0 masz tą skrzynię, załóż skrzynię od 2.0tdi 170km brd jest długa i na krótkich odcinkach 6 biegu nie musisz używać jeździsz jak 5 biegową  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2017 o 15:16, misiek95 napisał:

W sumie wątpie, żeby która kolwiek piątka miała dłuższy ostatni bieg. Poszukaj sobie rozpiski przełożeń skrzyń z b6 gdzieś w necie. Pewnie najdłuższa będzie 2.5tdi

Mam założoną z b7 2.0tdi 140km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2017 o 08:51, misiek95 napisał:

Jeżeli chodzi o auto z opisu i chcesz przejść z multi na 5b to nie ma żadnego problemu. Jeżeli z 6b na 5b to sprzęgło kompletne, rozrusznik, podpora turbiny i wybierak... to tak na szybko

Dzięki kolego za konkretną odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2017 o 20:15, A4 B6 Multi napisał:

A czy do tej skrzyni 5b do silnika avf jest potrzebny adapler i co z czujnikiem walu bo kupilem caly swap z wiaska z silnika awx

 

Edytowane przez Dgserwis86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dgserwis86 napisał:

 

Jeśli chodzi Ci o pierścień dystansowy to w 5b go nie ma ,a czujnik wału jest w silniku ,a nie skrzyni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wkladam wiaske z awx do silnika avf i ma wszystko dzialac bo na szkrzyni jest czujnik od predkosci podpinac go no podobno umnie w avf predkosc czyta abs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...