Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sony Ericsson C702

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o wpisy wszystkich posiadaczy tego tel. :wink4: Jakie wrażenia z użytkowania? :decayed:

Opublikowano

ja mam.

fajny, w sumie nie wiele sie rozni od k610i ktorego mialem wczesniej. tyle ze jest kurzo - wodo odporny. dlatego go kupilem..

zastrzezenia...

jakos wolno chodzi. nie nadaza za moim nacisakniem guzikow, np jak szukam kontaktu w ksiazce...

jak sie polacze bluetothem z kompem to zawsze musze potem wylaczac telefon bo sie wiesza...

no i bateria tak sobie trzyma, ale to ogolnie problem wszystkich nowych telefonow...

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie czasem wolno myśli. :disgust: Niektóre klawisze są zbyt blisko osadzone. :cool1: Z mojej strony na razie tyle, bo ciągle mam go w fazie testów. :wink4:

Opublikowano

A co powiecie o nawigacji w tym telefoniku - chodzi mi o NaviExpert

prawda to, że za odcinek np. 400km zapłacę za transfer używając NaviExperta 40groszy?

Opublikowano

mam telefon i nie polecam

aparat porażka, źle spasowana obudowa która się wyciera tylna klapka skrzypi to największe wady

gps nie ma dobrego programu z wgranymi mapami każdy program do nawigacji potrzebuje stałego połączenia z siecią skąd pobiera mapy jest program trekbuddy ale o nie posiada funkcji nawigowania

telefon ładnie wygląda może dlatego jestem tak cięty na ten telefon ponieważ wcześniej miałem platformę UIQ

co do aparatu to zdjęcia na dworze wychodzą w miarę ale zrobienie w pomieszczeniu przy świetle żarówkowym zdjęcia jest nie lada wyczynem

poczytaj trochę jak go ludzie oceniają http://centrumse.pl/forum/index.php?s=156c49d7ff1f4b830231d34efdb2325e&showforum=223

dobrze radze poszukaj czegoś innego ;)

co do tego ile zapłacisz to zależy od twojego operatora i kosztów przesyłu danych ale szczerze wątpię że 40 groszy 400 km

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak jest z NaviExpertem, ale nawigacja Wayfinder sprawuje się całkiem poprawnie. :) Co do aparatu w tel., to chyba nikt nie oczekuje jakości zdjęć jak z klasycznego aparatu fotograficznego. :tongue4:

Opublikowano

Ja mam dopiero od kilku dni i z uwag to:

1. bardzo male przyciski polaczenia i rozlaczenia

2. rzeczywiscie wolno przelacze po menu i sie jakby leciutenko zacina, ale nie jest to szczegolnie upierdliwe

3. Pamiec Kodow dziala wadliwie. W moim poprzednim k750i ta funkcja dzialala idealnie.

Wzialem go bo poprzedni k750i zajeb*scie dlugo trzymał na baterii. Tu tez na to liczę.

Opublikowano

Ja nie mam C702, tylko bratniego Cybershota - 902. Nie jest wodoodporny, ale poza tym ma prawie wszystko lepsze, z eleganckim wglądem na czele (702 ma mój znajomy).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.