Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serio? Na deal idzie? 

Co tam masz na oku dalej? 

 

Opublikowano
  • Autor

Odżyło moje dawne marzenie :wub: ale zobaczymy co z tego wyjdzie

cb4_007.jpg

Opublikowano

Nooo klasyk :cool1:

Opublikowano
3 godziny temu, qruku napisał:

Odżyło moje dawne marzenie :wub: ale zobaczymy co z tego wyjdzie

cb4_007.jpg

 

Ja już też parę razy się borykałem z sprzedażą mojej b7 na rzecz wymarzonego auta i co ciekawe nie jest ono z stajni audi, a bmw ;) Ale po tym jak człowiek pomyśli co ma włożone i większość planów która jeszcze nie ujrzała światła dziennego to odpuszcza z tym pomysłem

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.10.2019 o 20:52, lewiatan1989 napisał:

Nooo klasyk :cool1:

Chyba się starzeje :decayed:

W dniu 4.10.2019 o 22:00, niwet napisał:

 

Ja już też parę razy się borykałem z sprzedażą mojej b7 na rzecz wymarzonego auta i co ciekawe nie jest ono z stajni audi, a bmw ;) Ale po tym jak człowiek pomyśli co ma włożone i większość planów która jeszcze nie ujrzała światła dziennego to odpuszcza z tym pomysłem

No to nie są proste rzeczy :tonguemad:

Przyznaj się co to za bmka Ci chodzi po głowie :naughty:

Opublikowano
Teraz, qruku napisał:

Chyba się starzeje :decayed:

No to nie są proste rzeczy :tonguemad:

Przyznaj się co to za bmka Ci chodzi po głowie :naughty:

M3 e46 :D 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, niwet napisał:

M3 e46 :D 

Legenda :gicior:

Opublikowano
Teraz, qruku napisał:

Legenda :gicior:

Wiadomo :dance2: ale za szkoda byłoby mi chyba tym jeździć jako daily

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, niwet napisał:

Wiadomo :dance2: ale za szkoda byłoby mi chyba tym jeździć jako daily

Wiadomo, szkoda tyrać codziennie.

Wprawdzie nie e46 ale może Cię trochę zmotywuje :decayed:

20181013_105732.jpg20181013_105726.jpg20181013_105657.jpg20181013_105649.jpg20181013_105645.jpg

20181013_105710.jpg20181013_105758.jpg

Opublikowano

@qruku ja jestem ciągle zmotywowany, ale portfel ma odmienne zdanie :whistling: Nie stać mnie na dopieszczanie 2 samochodów, a w tym przypadku b7 i m3

Ale kolekcja ciekawa, a same w sobie e36 nie są takimi złymi samochodami :D 

ale m3 e30 to już kozak :) 

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, niwet napisał:

@qruku ja jestem ciągle zmotywowany, ale portfel ma odmienne zdanie :whistling: Nie stać mnie na dopieszczanie 2 samochodów, a w tym przypadku b7 i m3

Ale kolekcja ciekawa, a same w sobie e36 nie są takimi złymi samochodami :D 

ale m3 e30 to już kozak :) 

No niestety budżet nie jest z gumy, coś kosztem czegoś. Doskonale rozumiem dlatego b7 idzie na sell :wink:

No a kolekcja bajeczna. Wszystko jednego gościa, ponoć ma jeszcze kilkadziesiąt taki rodzynków ...:whistling:

Opublikowano
1 minutę temu, qruku napisał:

No niestety budżet nie jest z gumy, coś kosztem czegoś. Doskonale rozumiem dlatego b7 idzie na sell :wink:

No a kolekcja bajeczna. Wszystko jednego gościa, ponoć ma jeszcze kilkadziesiąt taki rodzynków ...:whistling:

Dokładnie, ale następne auto po b7 to może będzie akurat m'ka :D 

Nic tylko pozazdrościć, a jakby to jeszcze wszystko było zglebione w german to praktycznie ideał:wub: Ale co oryginał to oryginał dla innych 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, niwet napisał:

Dokładnie, ale następne auto po b7 to może będzie akurat m'ka :D 

Nic tylko pozazdrościć, a jakby to jeszcze wszystko było zglebione w german to praktycznie ideał:wub: Ale co oryginał to oryginał dla innych 

 W takim razie trzymam kciuki :thumbup:

Takie klasyki wg mnie tylko ori :yes2: ale z tego co czytam tu i tam to dla kolegi zawsze jest za wysoko :decayed:

Opublikowano
8 minut temu, qruku napisał:

 W takim razie trzymam kciuki :thumbup:

Takie klasyki wg mnie tylko ori :yes2: ale z tego co czytam tu i tam to dla kolegi zawsze jest za wysoko :decayed:

Wzajemnie ;) 

już takiego chorego bzika mam na punkcie tuningu że musi być nisko i szeroko :D 

Opublikowano

Cześć

Tlumiki ultera spawane masz Czy na te ich obejmy? Bo mi wczoraj było ciężko scisnac i chyba przyspawac muszę. 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, MarcinL napisał:

Cześć

Tlumiki ultera spawane masz Czy na te ich obejmy? Bo mi wczoraj było ciężko scisnac i chyba przyspawac muszę. 

Cześć,

przyspawane są.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Samochodzik znalazł nowy ciepły dom :wink4:

Proszę o zamknięcie tematu :hi:

Opublikowano
29 minut temu, qruku napisał:

Samochodzik znalazł nowy ciepły dom :wink4:

Proszę o zamknięcie tematu :hi:

Szkoda...

Zanim pojawi się kłudka przy temacie to jaki plan na następne auto????

Opublikowano

Szkoda że zamykasz temat :) miło się czytało. 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Adam87 napisał:

Szkoda...

Zanim pojawi się kłudka przy temacie to jaki plan na następne auto????

Chciałbym Audi Coupe, ale takie wymarzone w miarę ogarnięte 2.8 v6 quattro kosztuje min 25k :unknown: i to w cale nie w stanie kolekcjonerskim. Pewnie drugie tyle trzeba mieć żeby zrobić z tego lale :boobs: Zobaczymy co czas przyniesie, narazie bez napinki, pewnie kupie jakieś zwykłe daily żeby do roboty jeździć te parę km.

4 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Szkoda że zamykasz temat :) miło się czytało. 

Dzięki, taki komentarz też miło przeczytać :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.