Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałbym poznać wasze opinie o pakiecie stylistycznym ABT do B7.

bardzo poważnie myślę o zakupie :cool1:

w skład wchodzą:

-dokładka zderzaka przedniego

-dokładka zderzaka tylnego (ta gdzie są rury)

-progi

-lotka na tylną klapę

8e5ey0.jpg

8e52uz7.jpg

jest jeszcze taka opcja: Rieger

00055220xi9.jpg

00055227kt1.jpg

Opublikowano

ladnie sie prezetuje :good: to podwojna dubeltowke tez bedziesz robil?

Opublikowano
  • Autor

ladnie sie prezetuje :good: to podwojna dubeltowke tez bedziesz robil?

albo podwójną,albo owalną,przyłożę i zobaczę która będzie lepiej wyglądała.

Opublikowano

Spoko fajnie wygląda :good:

Opublikowano

mnie się nie podoba, może na żywo lepiej wygląda, ale ze zdjęć nie zrobiło na mnie szału. :confused4:

Opublikowano

tył jakoś nie bardzo tak to ok. :good:

Opublikowano
  • Autor

mnie się nie podoba, może na żywo lepiej wygląda, ale ze zdjęć nie zrobiło na mnie szału. :confused4:

jeden gość widział to na żywo i mówił że wygląda za***iście,bo zdjęcia też mnie nie powaliły :confused4:

na czarnym bedzie :kox:

Bartek,no właśnie na to liczę :naughty:

tył jakoś nie bardzo tak to ok. :good:

tył faktycznie jakiś taki :disgust:,ale to ABT,chyba kichy by nie zrobili,może na zywo wygląda ok. :rolleyes:

Opublikowano

te rurki może jakby były inne to lepiej by to wyglądało

Opublikowano
  • Autor

te rurki może jakby były inne to lepiej by to wyglądało

a przód i progi jak ci się widzą?

Opublikowano

a przód i progi jak ci się widzą?

są ok. :good:
Opublikowano

Napewno wygląda lepiej niż ori, chociaż szału nie robi. Osobiście wolałbym Riegera :naughty:

Opublikowano

no na ciemnym jeszcze lepiej i nawet te rurki są ok. :wink4::tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

W PIERWSZYM POSCIE DOłOZONA JESZCZE OPCJA RIEGER

Opublikowano

Tomaszku, a o jakiej opcji "niskości" myślisz ?

masz teraz -20mm, ile chcesz jeszcze zejść ?

Opublikowano
  • Autor

Tomaszku, a o jakiej opcji "niskości" myślisz ?

masz teraz -20mm, ile chcesz jeszcze zejść ?

nie chcę bardziej obniżać,orałem już passatem po koleinach i wymieniałem miski :kox:,tutaj chciałbym tego uniknąć :gwizdanie:

myslisz,że bez obniżania będzie kicha? w obu przypadkach?

Opublikowano

druga opcaj juz bardziej na sportowo a jakie fele do tego?

Opublikowano

myslisz,że bez obniżania będzie kicha? w obu przypadkach?

no własnie tak sobie pomyślałem jak by to wyglądało...

może -20mm wystarczyłoby :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.