Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 + RS6


sline

Rekomendowane odpowiedzi

sporo ten wydech dodał kucyków, aż mało prawdopodobne :) Ale niech Ci będzie. Kolorek extra - jedyny słuszny :lol:

Dla mnie też małoprawdopodobne, ale ... :)

Chciałbym wiedzieć ile waży takie cacko ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponki wyglądają jak w b5 przy 16" :] i wydaje sie że przy takim silniku to oponki sie zsuwają z felg na zakrętach :D ale i tak zajo autko, nie ma to tamto. też mam zamiar kupić wydech z końcówkami na dwie strony :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jednego zapomniałem się zapytać... Dlaczego w podpisie masz Skąd: Koszalin a auto jeździ na tablicach z okolic Legionowa (mazowieckie) ? :) Nie powinno być ZK ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jednego zapomniałem się zapytać... Dlaczego w podpisie masz Skąd: Koszalin a auto jeździ na tablicach z okolic Legionowa ? :)

bo to auto wujka? :lol:

I widok Vectry GTS w lusterku.. Ahh

Vectra GTS moze miec silnik 1.9CDTI i czym tu się tak podniecać? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widok Vectry GTS w lusterku.. Ahh

Vectra GTS moze miec silnik 1.9CDTI i czym tu się tak podniecać? :razz:

a jak sie musi czuć właściciel Malana o rejestracji W1 Krzyś co ma 250 kucy :D ja odstawia 4litrowe bejce i chyba prawie wszystkie audiczki z tego forum ;) bo wektre gts to ja odstawiłem sam pare razy,a nawet kiedyś BMW 645Ci Cliowka wyprzedziłem, zależy od kierowcy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTS 3.2 V6 211KM

ale są też GTS wersje wyposażenia tak jak się S-lina u nas dokupuje, mój kumpel ma GTSa 1.8 :mrgreen:

a jeżeli chodzi o Twoje 250 koni to stawiam LITRA każdego alkocholu jaki chcesz jak pokażesz mi wykres z hamowni. LITRA :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o Twoje 250 koni to stawiam LITRA każdego alkocholu jaki chcesz jak pokażesz mi wykres z hamowni. LITRA :cool:

Ja dołoże drugiego czyli już są 2 litry :cool: Też niewierze żeby wydech dodał 30 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzals go na hamowni ze wiesz ze ma 250kucyków?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucam jeszcze do licytacji chęć zapłaty za pomiar jeżeli hamownia wypluje 250KM.

W autach z turbo takie przyrosty to żadkość... a tu :lol::lol: a do tego sam wydech nie wystarczy, bo zawsze poźniej jeszcze poprawia się program a rozumiem, że u ciebie soft nie był wcale ruszany??

No chyba, że kolega przyzna od razu że jest 230KM i kończe się sprzeczać,

dodam tylko, że u nas na forum wszyscy są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni, ale gdybyś napisał coś takiego na streetracingu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i brak naklejek to kolejne minus 5 KM :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bardzo fajne, ale tez jakos nie chce mi sie wierzyc zeby sam wydech dal 30 KM :roll: Prawdopodobniejsze by to bylo przy silniku wysokopreznym i zrobieniu wydechu przelotowego, ale przy N/A dla mnie to dosyc zaskakujace :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w silnikach wysokopreżnych dodanie 30KM samym wydechem jest bardzo mało prawdopdobne, a tym bardziej jak ktos sobie wstawi Remusika :) Moim zdaniem kolega sline nie wiem o czym pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ daje jakieś 25% mocy więcej

niemożliwe... przecież to 1/4 !!

Mówisz jak o magnetyzerach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie krzyczcie na kolege już , może w serii miał dużo więcej np z 240 KM, jest to możliwe w A6 2.8 Q było 216 a powinno być 192 :) Noo ale stary bez wykresu sie nie obejdzie bo cie zjedzą hehe :) I nie wkręcaj sobie że wydech daje 25 % :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie musze niczego udowadniac... Mylę się?? :lol: Mam nadzieje, że nie :cool: A po za tym najważniejsze, że idzie jak rakieta :mrgreen:

A mam pytanko... Wiecie może gdzie i za ile moge zamontowac do tego auta sprężarkę?? :grin:

[ Dodano: 2006-05-17, 19:24 ]

Hamownia nie kłamie, prawda? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do VTG , oni do wszystkiego wsadzają turbawki.

A co do hamowni , to niektóre kłamią :wink:

PS

Jasne , że nie musisz niczego udowadniać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...