Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Avant BRD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przygoda z audi trwa od października 2016r wcześniej miałem Leona I FR a jeszcze wcześniej kilka Hond.. :D

Samochód kupiłem w rozbebeszonym pakiecie S-Line lecz powoli staram się to składać w całość a więc..

 

Rok produkcji: 2007

Silnik: 2.0 TDI BRD 170+ DPF (usunięty)

Skrzynia: 6-ka

Kolor: LX7Z

 

Wyposażenie:

Pakiet zewnętrzny S-Line (bez zderzaka przedniego lecz już niedługo)

Bi-Xenon + samopoziomowanie + spryskiwacze

Światła DRL i funkcja leaving home

Halogeny

Centralny zamek + otwieranie/domykanie szyb z kluczyka

Szyberdach SOLAR

Lodówka w schowku

Zestaw głośnomówiący z telefonem NOKIA (idealny stan)

Czujnik deszczu + zmierzchu

Czujniki parkowania tył (przód jest instalacja lecz zderzak zajumali :( )

Kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna S-LINE

Klimatronic

Fotele welurowe pompowane ( była alcantara i skóra full elektryka ale... ZAJUMALI :( )

ISOFIX

Pakiet oświetlenia wnętrza

FIS kolorowy

Tempomat

Radio BNS 5.0 ( oczywiście było RNS-E )

El. szyb z przodu z tyłu korbotronic

Lusterko wewnętrzne fotochrom

Elektryczne i podgrzewane lusterka i składane elektrycznie

Zawias S-LINE + Sprężyny Eibach PRO Kit -30

Felga 3SDM 001 19" 9,5j

Ogólnie samochód kupiłem w Cieszynie i poprzedni właściciel trochę z niej posprzedawał, lecz powoooli stopniowo je odbudowuje.. autko po zakupie przeszło mały remoncik (ah ten napęd pompy w 2.0)

Silnikowo wiele się nie zmieniło po za usunięciem DPF'a wyłączeniem EGR'a i wymianie pompy oleju na tą z 1.9 TDI (małe kółko)

Audi odpycha się bardzo przyzwoicie jak na tak dużą rolkę i w sumie mi to wystarcza..

Plan na auto jest taki by doprowadzić ją do oryginału i ma służyć przez kilka lat, póki co po roku użytkowania jestem bardzo z niego zadowolony.

ZDJĘCIA:

82fdfd819bd5de0cmed.jpg

a843d88cf9c29ce5med.jpg

23c60d9c3a9a2780med.jpg

44ca001df77af581med.jpg

27a66fd36f22078cmed.jpg

7b7e198938b99339med.jpg

 

Edytowane przez KamyczeQ
Dodanie zdjęć

Opublikowano

Ładny Avant [emoji6] pokaż więcej zdjeć [emoji4]
Listwy drzwi tez zwykle, więc troszkę ten "eslajn" rzeczywiście rozbebeszony.
Pompowane fotele w B7? :mysli:

Jak blachy aktualne to może kiedyś spotkamy sie na drodze [emoji6]
Pozdrawiam :hi:


Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, shakal napisał:

Listwy drzwi tez zwykle, więc troszkę ten "eslajn" rzeczywiście rozbebeszony.

Wczoraj zarzuciłem ori listwy drzwiowe w kolorze i progowe "eslajn" także już są :banan: Te zdjęcia które wrzuciłem są z bodajże Maja tego roku.. Wkrótce wrzuce coś nowego już z listwami i być może zderzakiem :)

Opublikowano

Jak będziesz miał juz zderzak S-line na przodzie to dokładka z cupry aż sie bedzie prosić o montaż [emoji6] a ze zderzak będziesz miał "na stole" to montaż ułatwiony.


Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor

Dokładka już czeka na szafie dobre pół roku zapakowana w folie z ASO :D Serio :P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Stało się ! Na A4 siedzi już zderzak z S4 wraz z oryginalnym grillem z S4 i dokładka z leona cupry.. wyglad diametralnie sie zmienił i cieszy oko ;) zdjęcie jak tylko uda mi się dorwać komputer.

Opublikowano

Ładna fura kolego i ciekawe koło :good:

To był ori pakiet Sline bo ciężko z opisu wywnioskować :mysli:? no i szkoda że ośka.

Wrzucaj te foty z tym nowym przodem i powodzenia w dalszych modach :wink:

Pozdrawiam z Tarnowa

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przepraszam że tak późno, ale zawód kierowcy niestety nie jest "czasowy". Sezon audi zakończyło tak...

3590ce9e0d254466med.jpg

84238db8f6a04906med.jpg

74c35b3aee55bbd2med.jpg

Czas zimowy więc gwint wyleciał a wpadło ponownie zawieszenie sline i alufelgi z zimówkami z Audi A6 C6.

Na wiosnę powrót do gwintu, wymiana błotnika z przodu ( malutka szkoda parkingowa nie z mojej winy ) i śmigamy dalej :hi:

Opublikowano

Jakie ET felg i jakie wymiary naciągniętych opon ?

Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Przod ET 35 Tyl 38. Fele 4x 9j i oponki 225/35/19. Siedzi ładnie bez dystansu :)

16 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Jakie ET felg i jakie wymiary naciągniętych opon ?

Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Nic nie trze ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Nic nie trze ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma prawa:) u mnie 19x9j et 33 nic nie trze ani z tylu ani z przodu:good:

ps dobrze teraz auto wyglada z tym przodem:good:

Opublikowano

Mam opcje kupna 18 4x9,5 et 40. Wejdzie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano
5 minut temu, HOLMATRO napisał:

Mam opcje kupna 18 4x9,5 et 40. Wejdzie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wejdzie

Opublikowano

Nie ori rolki w tych parametrach trzeba mierzyć bo o ile same 9.5J et40 wchodzi bez problemu w błotnik to może opierać się wewnętrzna strona felgi o zacisk. Wszystko zależy tak naprawdę od felgi bo każda inna.

Opublikowano
8 godzin temu, afroo. napisał:

Nie ori rolki w tych parametrach trzeba mierzyć bo o ile same 9.5J et40 wchodzi bez problemu w błotnik to może opierać się wewnętrzna strona felgi o zacisk. Wszystko zależy tak naprawdę od felgi bo każda inna.

To prawda z tym zamuliłem:) jak Marcin pisze lepiej zawsze ałożyć jak juz takie parametry wchodza w grę

Opublikowano
  • Autor

Jak masz możliwość to lepiej przymierzyć.. moje nie trą nic a nic.Ale to racja że felga feldzenie równa. Jesienią leciałem załadowany do Zakopanego w 4 osoby (rosłe) i wszystko ideolo.

Opublikowano
7 godzin temu, KamyczeQ napisał:

Jak masz możliwość to lepiej przymierzyć.. moje nie trą nic a nic.Ale to racja że felga feldzenie równa. Jesienią leciałem załadowany do Zakopanego w 4 osoby (rosłe) i wszystko ideolo.

a zawiechę masz sztywną ? Bo przy moim gwincie jest naprawdę miękko i skok koła jest dość spory, koło chowa mi się w zakole jak np. zaparkuje na nierównym. Boję się założyć coś na równo z błotnikiem, bo wydaje mi się że w takiej sytuacji po prostu oprę się o felgę.

Opublikowano
1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

a zawiechę masz sztywną ? Bo przy moim gwincie jest naprawdę miękko i skok koła jest dość spory, koło chowa mi się w zakole jak np. zaparkuje na nierównym. Boję się założyć coś na równo z błotnikiem, bo wydaje mi się że w takiej sytuacji po prostu oprę się o felgę.

Przód Ci się schowa i wejdzie w nadkole bo zawieszenie robi negatyw przy obniżeniu. Tył może się oprzeć albo przytrzeć oponą o nadkole bo jest wypukłe.

Opublikowano

Nie bede ryzykował, przy tym et max 9 szerokości bedzie dla mnie w sam raz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.