Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?


lisek12

Rekomendowane odpowiedzi

z rana jak jechalem na odcinku ok.1km slychac jak napierdziela i to fest...ale juz puzniej dobiega gluchy stukot ale bez porownania mniej slyszalny. wiec nieczaje juz. amory sprawdzane w stanie bdb firmy mts technix czy to one tak stukaja? dodam ze najbardziej slyszalny halas od strony kierowcy. a moze magiel dupniety. niewiem juz gdzie szukac pojade do jakiegos mechaniora powiem co i jak zostawie auto a on niech tylko zdjagnozuje usterke.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 16:28_________________________________________________no i staram sobie logiczne tlumaczyc ze jesli powodem stukania bylby magiel to chyba wyczuwalny bylby na iierownicy podczas jazdy?! a niejest bo wszystko chodzi elegancko.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 16:31_________________________________________________jestem wlasnie po wizycie u mechaniora ktory mi wym.magiel i poworem stukania najmocniej po dluzszym postoju sa amortyzatory firmy MtsTechnix !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem na temat maglownic z dobrym diagnostą i wedlug niego montaz regenerowanej to bardzo glupi pomysł i popieram tego gościa. Co jak co, ale układ kierowniczy w największym stopniu wpływa na nasze bezpieczeństwo i jest to ostatnia rzecz na której powinno się oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem doświadczenie z regenerowanymi rzeczami i nigdy wiecej :sick3: Do mojej A3 kupilem używke maglownice i prześmigałem na niej 3 lata sprzedałem auto rok temu i nowy właściciel dalej śmiga na niej bez problemu :cool1:

Juz lepiej kupić używke ale najpierw dobrze ją obejrzeć i sprawdzić czy nie wylewa sie zniej czerwony płyn (jeśli jest inny płyn niż ten zielony z serwisu to wywala uszczelki :thumbdown:) wiec taka używke można sobie podarować :gwizdanie:.

A regenerowane gówna nigdy kurfa wiecej :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami po sobie widzicie jak kazdy z was inaczej podchodzi do tematu dla jednego regenerowana przekladania to zlo a dla drugiego uzywana tez nie do konca poniewarz wzrokowo cieszko czasami stwierdzic. No i dobze kazdy do tematu podchodzi inaczej no i szacun :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa gwarancja na pare miechów a potem jak sie wyj...bie to sie martw sam. Regenerowane rzeczy to już nigdy nie bedzie to samo :thumbdown:

Używka używce nie równa, ja oglądałem kilka wiec wiem. Warto obejrzeć conajmniej 2 i kupić z jak najnowszego rocznika. Ja do mojej A3 98 kupiłem z golfa 2004 i było miodzio. No problems :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...