Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

...jestem na etapie zmianiania listewek, zmieniam na carbon z niebieską nicią,

w moim przypadku do granatowych plastików i kremowej skóry pasuje idealnie,

duzo lepiej niz drewno,,

tez od dluzszego czasu zastanawiałem się na co wymienić drewno,

myslałem o metalowych aluminiowych matowych polerowanych cos takiego jak tu na aukcji http://www.allegro.pl/item594943901_fotele_audi_a4_s4_avant_95_01_recaro.html

ale ostatecznie wybór padł na carbon, z uwagi na niebieską niteczke :rolleyes:

Zycze dobrego wyboru :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam carbon i jest gites, drewna sobie wogule nie wyobrażam na mojej desce...takie sztuczne i świecące to jest

gdyby tak prawdziwe drewno, ale serio prawdziwe, zaimpregnować i zapodać do autka, do tego cała bananowa skórka, było by extra

te węglowe co zapodał Malik rezacz są mega kox! no ale cena :gwizdanie:

a tak poza tematem, w moich carbonach mam w drzwiach pourywane zatrzaski, i są na kleju, tzn. były, kleje to kropelką, tak po trochu żeby nie ubrudzić tapicerki ale nie trzyma tak jak ma, dlatego przy okazji pytam jak Myślicie czym to najlepiej podkleić? może silikonem na gorąco? albo silikonem do szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tematem, w moich carbonach mam w drzwiach pourywane zatrzaski, i są na kleju, tzn. były, kleje to kropelką, tak po trochu żeby nie ubrudzić tapicerki ale nie trzyma tak jak ma, dlatego przy okazji pytam jak Myślicie czym to najlepiej podkleić? może silikonem na gorąco? albo silikonem do szyb?

Spróbuj jakimś klejem dwuskładnikowym ewentualnie klejem do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponanoś punktowo bezbarwny elastyczny silikon , powinno ładnie się trzymać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dostałem odpowiedź co do kosztów takiego obszycia tych dekorów alkantarą, czy flokiem... Wiadomość brzmi następująco:

Zrobiliśmy już coś takiego w Toyocie Land Cruiser i szara alcantara wyglądała bardzo fajnie.

1 mb alcantary - 430zł brutto - powinien starczyć (trzeba policzyć długość i szerokść listew)

Polecam najpierw wizytę u nas w 4Drive i wybranie koloru alcantary z próbnika.

Jeżeli wszystkie listwy zostaną wymontowane przez właściciela pojazdu i przywiezione do nas - koszt obszycia 100-150 zł. netto

Wg mnie zabieg nieopłacalny :wallbash: Ale jeszcze jedno miejsce będę odwiedzał, jak czegoś się dowiem to powiem co i ile :wink4:

za taka cene mozesz wyrwac carbon z eski;) i bedzie to na pewno bardziej wartosciowe i lepiej bedzie eygladalo niz material:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...