Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...jestem na etapie zmianiania listewek, zmieniam na carbon z niebieską nicią,

w moim przypadku do granatowych plastików i kremowej skóry pasuje idealnie,

duzo lepiej niz drewno,,

tez od dluzszego czasu zastanawiałem się na co wymienić drewno,

myslałem o metalowych aluminiowych matowych polerowanych cos takiego jak tu na aukcji http://www.allegro.pl/item594943901_fotele_audi_a4_s4_avant_95_01_recaro.html

ale ostatecznie wybór padł na carbon, z uwagi na niebieską niteczke :rolleyes:

Zycze dobrego wyboru :kox:

Opublikowano

ja mam carbon i jest gites, drewna sobie wogule nie wyobrażam na mojej desce...takie sztuczne i świecące to jest

gdyby tak prawdziwe drewno, ale serio prawdziwe, zaimpregnować i zapodać do autka, do tego cała bananowa skórka, było by extra

te węglowe co zapodał Malik rezacz są mega kox! no ale cena :gwizdanie:

a tak poza tematem, w moich carbonach mam w drzwiach pourywane zatrzaski, i są na kleju, tzn. były, kleje to kropelką, tak po trochu żeby nie ubrudzić tapicerki ale nie trzyma tak jak ma, dlatego przy okazji pytam jak Myślicie czym to najlepiej podkleić? może silikonem na gorąco? albo silikonem do szyb?

Opublikowano

a tak poza tematem, w moich carbonach mam w drzwiach pourywane zatrzaski, i są na kleju, tzn. były, kleje to kropelką, tak po trochu żeby nie ubrudzić tapicerki ale nie trzyma tak jak ma, dlatego przy okazji pytam jak Myślicie czym to najlepiej podkleić? może silikonem na gorąco? albo silikonem do szyb?

Spróbuj jakimś klejem dwuskładnikowym ewentualnie klejem do szyb.

Opublikowano

ponanoś punktowo bezbarwny elastyczny silikon , powinno ładnie się trzymać :good:

Opublikowano

No niestety dostałem odpowiedź co do kosztów takiego obszycia tych dekorów alkantarą, czy flokiem... Wiadomość brzmi następująco:

Zrobiliśmy już coś takiego w Toyocie Land Cruiser i szara alcantara wyglądała bardzo fajnie.

1 mb alcantary - 430zł brutto - powinien starczyć (trzeba policzyć długość i szerokść listew)

Polecam najpierw wizytę u nas w 4Drive i wybranie koloru alcantary z próbnika.

Jeżeli wszystkie listwy zostaną wymontowane przez właściciela pojazdu i przywiezione do nas - koszt obszycia 100-150 zł. netto

Wg mnie zabieg nieopłacalny :wallbash: Ale jeszcze jedno miejsce będę odwiedzał, jak czegoś się dowiem to powiem co i ile :wink4:

za taka cene mozesz wyrwac carbon z eski;) i bedzie to na pewno bardziej wartosciowe i lepiej bedzie eygladalo niz material:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.