Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Carbon z napisem :quattro: w osce.. :tongue4:

ykk do kogo pijesz? :polew::good: sorry za OT :decayed:

Opublikowano

Jak dla mnie to carbon każdy może mieć :tongue4

No...czysto teoretycznie :decayed:

Fajna okleina, potem to bezbarwnym i może być ciekawie :mysli

Bardzo ciekawa ...kupa :polew: :polew:

Carbon z napisem :quattro: w osce.. :tongue4:

Jeszcze jest.. mnie tam on w oczy nie razi ..a byle jakich chjowych naklejek lepił nie będę :wink4:

Opublikowano

Policz ile osób na forum ma ori carbon z RS4 ? :decayed::D

I nie mów , że to nie jest "inne" :naughty:

Jak dla mnie to carbon każdy może mieć :tongue4: I średnio mi się widzi u mnie... A przede wszystkim są zbyt drogie :decayed::wink4:

Tzn. imitację carbonu (okleinę) to faktycznie może mieć każdy. A na ori carbon dużo osób sie nie rzuca bo wiadomo cena robi swoje.

Opublikowano

Bardzo ciekawa ...kupa :polew: :polew:

taaak ragguś taaak :tongue4:

A może by tak: http://www.flokowanie.pl/index.html :mysli: Ciekawe jaka cena by była za to :mysli:

Opublikowano

Pomalować? :mysli: Robił to juz ktos na forum może?

U nas na PO MO RZU Leoneq

Opublikowano

taaak ragguś taaak :tongue4

Kup se ...zrób se... ja popatrzę na efekty :decayed:

Flokowanie .. a nie bedzie to ciężkie w utrzymaniu ? Syf ,kurz .. się będą do tego przylepiać : :tongue4:

Opublikowano

Flokowanie .. a nie bedzie to ciężkie w utrzymaniu ? Syf ,kurz .. się będą do tego przylepiać : :tongue4:

A w czym problem? jak się dba to się ma czysto w środku :tongue4: Jakoś ludzie robią cale deski i inne elementy a to tylko listwy dekoracyjne...

Kumpel zna kogoś kto to robi, będę wiedział ile takie coś kosztuje :wink4:

Opublikowano

Napiszcie coś o tym flokowaniu bo nie jestem w temacie :confused4:

Opublikowano

Napiszcie coś o tym flokowaniu bo nie jestem w temacie :confused4:

skóra, flok, alkantara, plastik, wełna... ale to nie ta firma co podałem wyżej link. Jak będę znał ceny to dam znać :wink4: Materiał dowolny, kolorystyka też, wzorek itp.

Opublikowano

Jak dla mnie to carbon każdy może mieć :tongue4:

Tia :rolleyes: Chyba nie wiesz co znaczy znalezienie listew węglowych do b6/b7. I w jakich są cenach :gwizdanie:

Opublikowano

Jak dla mnie to carbon każdy może mieć :tongue4:

tia :gwizdanie:

Za odpowiednią kasę :polew: czyli jakieś 1.900 :kox:

Opublikowano

malik właśnie dlatego ich nie chcę :polew: Ogólnie to ten carbon nudny mi się wydaje :naughty::tongue4: Pewnie dlatego że mam tarczę w zegarku carbonową i codziennie na nią patrzę :wink4:

Opublikowano

...albo wydlubac z rozbitka... :naughty:

Opublikowano

malik właśnie dlatego ich nie chcę :polew: Ogólnie to ten carbon nudny mi się wydaje :naughty::tongue4: Pewnie dlatego że mam tarczę w zegarku carbonową i codziennie na nią patrzę :wink4:

Z okleiny ta tarcza czy ori ? :polew:

Opublikowano

Z okleiny ta tarcza czy ori ? :polew:

:no: zbyt dobry zegarek, żeby sobie pozwolili na takie coś :decayed:

Opublikowano

Z okleiny ta tarcza czy ori ? :polew:

:no: zbyt dobry zegarek, żeby sobie pozwolili na takie coś :decayed:

To uważaj bo carbon jest w cenie :wink4: A co do listew to może aluminium :naughty:

Opublikowano

Ja tam będę bronił węgla :decayed:

IMG_9936.JPG

IMG_9938.JPG

IMG_9955.JPG

IMG_9958.JPG

IMG_9933.JPG

IMG_9900.JPG

Opublikowano

Jak dla mnie to carbon każdy może mieć :tongue4:

Tia :rolleyes: Chyba nie wiesz co znaczy znalezienie listew węglowych do b6/b7. I w jakich są cenach :gwizdanie:

To samo w b5 .. ja spędziłem prawie rok śledząc aukcje na allegro ..i w końcu znalazłem :wink4:

Ogólnie to ten carbon nudny mi się wydaje

Fajnie to sobie tłumaczysz :decayed:

Okleina do parapetów lepsza :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: Styczeń 24, 2009, 11:30:04 _________________________________________________malik

Twoje jakby bardziej czarne niż moje :embarrassed::cool1:

..ale efekt jest zarąbisty..lakierowany carbon.. światlo sie pięknie odbija :kox:

Opublikowano

Fajnie to sobie tłumaczysz :decayed:

Okleina do parapetów lepsza :tongue4: :tongue4:

tańsza :naughty::tongue4: A może znudził mi się dlatego że na forum go dużo :polew: Nie wiem, zwyczajnie - wolałbym coś innego...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.