Skocz do zawartości
IGNOROWANY

D3S xenon


cooler100

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko odnośnie D3S

jaki wybrać , co polecacie? czy philips czy osram?

co myślicie o takich:

https://www.lichtex.de/philips-d3s-42403whv2-whitevision-gen2-xenon-brenner/a-424039/

lub

https://www.lichtex.de/xenon-leuchtmittel-xenon-brenner-xenon-bulb-d1s-d2s-d3s-d4s-d1r-d2r-d3r-d4r-4300k-5000k-6000k/d3s-fassung-eco/philips-d3s-42403xv-xenon-x-tremevision-xenstart-brenner/a-424038/

 

gdybym chciał wstawic cos mocniejszego to czy tylko można wybierać w barwe np. powyżej 4600K , czy trzeba by zmieniać przetwornice, jesli to wogóle możliwe ? wstawione sa standardowe 35W

 

z góry thx za info.

 

 

Edytowane przez cooler100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem standardowe żarówki ksenonowe na D3S Osram Xenarc Cool Blue Intense i mogę Ci te polecić, bardzo dobra zmiana :thumbup1: Wymieniasz same żarówki nic więcej.

Świecą idealnie białym światłem, nie są zbyt niebieskie (po uruchomieniu lekko niebieskawe, a dosłownie chwilę po rozgrzaniu jak to u ksenonów barwa się stabilizuje i świecą ładnym białym światłem, nie jest ciepłe, ale też nie świeci na niebiesko, a uwierz mnie niektóre niebieskie ksenony irytują i nie chciałem tak zimnej i nienaturalnej barwy),  są zauważalnie mocniejsze niż standardowe (które też złe nie są, jednak jest różnica w mocy, może przez tą białą barwę, bo standard jednak na biało nie świeci..).

W rzeczywistości świecą tak jak na tym filmie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i polecam też sprawdzone źródło zakupu, bo jest mnóstwo podrób na rynku. Brałem w Intercars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

u mnie w standardzie siedzi Philips D3S 35W XenStart.

A co myslisz o tych co w linkach podałem wcześniej ?

Czy żarówki są na wcisk czy trzeba przekręcić ? może jakas dźwignia je trzyma ?

 

thx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też były zamontowane Philipsy D3D, one idą na pierwszy montaż i mają temp. barwową 4300K, ale nie podobała mi się ich żółta barwa i ile światła dają. 

Tych z linków nie znam, mają niższą temp. barwową niż te Osramy CBI. Drugi raz Osram CBI bym też kupił :)

Montaż jest prosty, żarówki się przekręca w gnieździe i podpina wtyczkę, nic skomplikowanego. Trzeba śruby lamp poluzować i nie pamiętam czy całe lampy wtedy wychodzą czy tylko się wysuwają do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w jaki sposób można się dowiedzieć ile lumenów ma stary żarnik bix. Pasowała mi barwa taka jaka była więc chcę taką samą kupić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...