Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sygnał z centralnego gdzie


kacperbdg

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najbliżej kierownicy/przełącznika świateł znajdę implus z centralnego zamka ?? Potrzebny do podłączenia clh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ➡➡➡https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://a4-klub.pl/topic/301862-schemat-instalacji-clh-drl-h7-w-a4-b6/&ved=0ahUKEwiT243lvrbWAhXkDpoKHa7yAFQQFggkMAA&usg=AFQjCNF_pUInMLmWVy_DFHM7R9XnEba6Yg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było gdzieś na forum.  Kiedyś się na to natknąłem.  O ile pamiętam to chyba żółty przewód we wiązce w progu albo którymś słupku. W każdym bądź razie info do zweryfikowania. 

Jak znajdziesz to podziel się dla potomnych informacją odnośnie lokalizacji.  

Pozdrawiam,

Darek 

Ps.  Możesz nawet umieścić cały opis podłączenia bo sam o takiej instalacji myślałem.  

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Było gdzieś na forum.  Kiedyś się na to natknąłem.  O ile pamiętam to chyba żółty przewód we wiązce w progu albo którymś słupku. W każdym bądź razie info do zweryfikowania. 

Jak znajdziesz to podziel się dla potomnych informacją odnośnie lokalizacji.  

Pozdrawiam,

Darek 

Ps.  Możesz nawet umieścić cały opis podłączenia bo sam o takiej instalacji myślałem.  

Jak ogarnę to się podzielę wszytsko wiem co i jak tylko ten jeden kabel mnie ogranicza ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek czytałeś? 

https://a4-klub.pl/topic/267688-montaż-modułu-coming-home-nie-ori/

No to idąc za ciosem może jakieś fotostory i filmik z działania :-) 

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale zdj nie widzę już w tym temacie i temat jest oparty o b6 a różnią się pinami z tego co pisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to mocno zawęża pole poszukiwań.  

Moim zdaniem powinieneś szukać impulsu w kostce II,  IV lub V przy użyciu miernika.  

Jeżeli tam nie znajdziesz może być konieczne zrzucenie boczka i ciągnięcie impulsu bezpośrednio od zamka.  

Możesz podać jaki moduł do sterowania clh kupiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6917817287

 

a myśle nad rozwiązaniem wpięcia się z impuls po kierunkach i dodanie ori włącznika clh . Do weekendu muszę zie namyślić ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam moduł oglądałem.  Pod co chcesz się podpiąć? 

No z tym wyłącznikiem to nie głupi pomysł wtedy podłączenie pod kierunki i problem z głowy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałbym pod kierunki i wtedy clh śle jutro planuje znaleść gen kabel z modułu komfortu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Chodziło mi pod jakie światła czy masz drl,  czy pod przeciwmgłowe,  czy jeszcze inaczej? 

Z przodu pod halogeny takie rozwiązanie mi się najbardziej widzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działaj i jak możesz to zrób dokumentację z montażu to zrobię kopię u siebie jak będzie wszystko śmigało.  No i na pewno innym też się przyda :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie z zamka. Do sterownika drzwi z komfortu idzie sygnał CANem, dopiero sterownik w drzwiach daje impuls na zamek.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2017 o 20:25, lewiatan1989 napisał:

Było gdzieś na forum.  Kiedyś się na to natknąłem.  O ile pamiętam to chyba żółty przewód we wiązce w progu albo którymś słupku. W każdym bądź razie info do zweryfikowania. 

Jak znajdziesz to podziel się dla potomnych informacją odnośnie lokalizacji.  

Pozdrawiam,

Darek 

Ps.  Możesz nawet umieścić cały opis podłączenia bo sam o takiej instalacji myślałem.  

Wczoraj Ogarnalem temat nie ma w sumie co robić fotorelacji bo wszytsko zajmuje z 5 minut wpalem  się w impuls z kierunków i będę w tygodniu zakładał wlacznik ori clh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko,  że się udało. 

A gdzie zamontowałeś czujnik zmierzchu? 

A wiesz już jak podłączyć ori włącznik aby działał prawidłowo?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik wciśnięty powiedzmy deskę a słupek A nie widać go ani z zewnatrz ani jak się siedzi za kierownica . Jak bd miał wlacznik albo chociaż opis pinow to ogarnę i się podzielę wiedza nie mogę nigdzie znaleść opisu wtyczki samego włącznika wszędzie opisy z mce itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba o to chodzi :

https://a4-klub.pl/topic/247759-instalacja-zamiennika-modułu-clh-z-czujnikiem-światła/

Mam pootwierane pełno różnych kart na temat montażu clh bo jak wspomniałem już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem podłączenia,  jednak brak pełnego kompleksowego opisu jak podłączyć trochę mnie przeraża.  

 

Jakbyś miał chwilę jak się już uporasz ze wszystkim,  może  dasz radę opisać którymi kablami z modułu wpiąłeś się w które kable instalacji samochodu i gdzie?  Skąd plus stały,  skąd masa i plus po zapłonie?  Które kable i gdzie od świateł?  

:-) 

 

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Chyba o to chodzi :

https://a4-klub.pl/topic/247759-instalacja-zamiennika-modułu-clh-z-czujnikiem-światła/

Mam pootwierane pełno różnych kart na temat montażu clh bo jak wspomniałem już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem podłączenia,  jednak brak pełnego kompleksowego opisu jak podłączyć trochę mnie przeraża.  

Jeżeli bd coś potrzebował pisz śmiało zamontowanie tego tak jak mam teraz to dosłownie 5 minut ogarnę tylko wlacznik ori clh bo jak wiadomo teraz bez zapłonu jak włączę awaryjne bd zie włączać moduł co mnie nie zadowala ;p wiec wlacznik musi być bezapelacyjnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...