Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Czy to normalne spalanie ?


BIGer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam autko mam od nie dawan...Szukalem w szukajce ale nie znalazlem ile pala bke 1.9 tdi w avancie, mi przy tempomacie na trasie 90 km/h wychodzi 5,5 l i nizej nie dam rady zjesc w miescie to juz nawet nie patzre ale ok 10 l przy jedzie dynamicznej...to moj pierwszy diesel i myslalem ze niemieckie tdi sa oszczedniejsze,oczywiscie autko bylo na diagnostyce zero bledow pali idealnie,autko kopci troszke na czarno przy wyskoich obrotach na przygazowkach,filtry powymienianie olej valvoline 505.01,gdzie szukac przyczyn? co jeszcze mozna sprawdzic? dziekuje i pozdrawiam.

edit dodam ze autko dosc glosno pracuje w porownaiu z dieslami na miescie to ten glosco terkocze,przebieg 129 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pametaj ze tempomat nie jest oszzednym urzadzeniem 10l w miescie przy dynamicznej jezdzie to tez nie specjalny problem.

Pamietaj tez ze miasto miastu nie rowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.5 to trochę duzo przy 90km/h

10 L po miescie to o wiele za duzo.

proponuje wykonac logi autka, jakie masz opony, cisnienie w oponach?

tempomat na plaskiej drodze jest oszczeniejszy niz sterowanie noga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pametaj ze tempomat nie jest oszzednym urzadzeniem 10l w miescie przy dynamicznej jezdzie to tez nie specjalny problem.

Pamietaj tez ze miasto miastu nie rowne

ale chyba nie masz na mysli tempomatu w miescie :mysli:

skrzynia manualna na miescie 10l to zdecydowanie za duzo, byc moze problem tkwi w małej mocy do wagi samochodu, 140ps pala mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy tempomacie na trasie 90 km/h wychodzi 5,5 l i nizej nie dam rady zjesc/ w miescie to juz nawet nie patzre ale ok 10 l przy jedzie dynamicznej...

kolega, nie zastosowal przecinka w odpowiednim miejscu. w miescie raczje ciezko uzywac tego udogodnienia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mam jak zrobic logow, w b7 jest juz CAN dlatego zakup kabelka odpada.W jakim warsztacie zrobia mi logi w okolicach Szczecina?

zajrzyj do poznania, damy rade :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , kurcze jest temat odnosnie spalania to raz :gwizdanie:

1,9 w trasie 5,5 hmmm bardzo fajne spalanie przy wyzszych predkosciach pewnie bedzie ok 6,5-7 l wiec o co chodzi ?

w miescie 10 jak najbardziej OK sam mialem 1,9 TDI i w dodatku przy dynamicznej jeździe tam gdzie sie da a potem jak dojda do tego korki to spalanie uważam za OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...