Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór konfiguracji


Bałtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w swojej a4 b5 fl lampy VALEO. Slabo świecą, zalozylem teraz Osramy jakieś 130%+ ale żadnej poprawy nie odczułem. Do regeneracji mam zapewne odbłysniki, i chyba soczewki(soczewki roznią się też kolorem- minimalnie ale różnią) Lampy też przydało by się już wypolerowac, klosze nie śa jeszcze takie złe, no ale przydało by się (a wiec polerowanie + lakierowanie) Dodam, ze nie mam znajomych lakiernikow ;P 

Co będzię najlepszym rozwiązaniem i najbardziej opłacalnym? Dodam, że samochód unieruchomić mogę maksymalnie na dwa dni.

1. Regeneracja odbłysników, soczewek + polerowanie i lakierowanie - Jaki sredni koszt? 

2.Kupno nowych DEPO i sprzedanie starych

3.Kupno Bixenonow gotowych, sprzedanie starych. I jak tutaj sprawa wyglada z policja, przegladem? potrzebna jakas imitacja samopoziomowania? Jak wyglada sprawa z podlaczeniem? Co muszę jeszcze dokupic do tego zestawu? Jaki to jest koszt? 

4.Oddanie moich lampy na przerobienie na bixenon - i te same pytania co w 3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja odbłyśników po 60 zł za sztukę jakoś jak dostarczysz sam odbłyśnik. Nie wiem czy zrobi Ci to ktoś w 2 dni, więc dolicz kupno drugiej pary na przekładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...