Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blokada bear lock


Osta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ma ktoś u siebie założoną taką blokadę skrzyni biegów? Chodzi mi o ten nowszy typ gdzie bolec nie jest wyjmowany. Zastanawiam się nad założeniem do swojego Audi. U mnie w mieście to koszt 800zł z montażem + certyfikat

http://www.niedzwiedz-lock.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś u siebie założoną taką blokadę skrzyni biegów? Chodzi mi o ten nowszy typ gdzie bolec nie jest wyjmowany. Zastanawiam się nad założeniem do swojego Audi. U mnie w mieście to koszt 800zł z montażem + certyfikat
http://www.niedzwiedz-lock.pl
Kolega po kradzieży a3 8p i jej szczęśliwym znalezieniu założył sobie coś takiego. Póki co dalej cieszy się z samochodu.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to i polecam.
Zawsze bylem zwolennikiem,,mechanicznych"zabezbieczen niz tych elektronicznych.Zlodziej musi podejsc,wsiasc do auta i w ciagu 5min.odjechac,gdy juma auto.W przypadku zabezpieczenia elektronicznego,wystarczy mu tylko laptop z odpowiednim oprogramowaniem i gotowe.Zreszta postudiuj sobie na forum w dziale Skradzione.
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/366908-Skradzione
Przy blokadzie typu BearLock nikt nie bedzie ryzykowal patroszenia srodka,wyciagania tunelu itp.zeby zdemontowac blokade ze skrzyni.Za duze ryzyko i czas operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w przywołanym wyżej prze zemnie a3 8p założył oprócz bear locka dodatkowo blokadę kierownicy ZEDER (też to chyba jest warte zainteresowania) i dodatkowo jakieś elektroniczne zabezpieczanie, więc teraz na to a3 to tylko laweta jest rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.  Podobno żeby zdjąć tą blokadę to trzeba wsunąć się pod nadwozie samochodu a w nocy to by było sporym utrudnieniem, ale nie wiem czy to prawda

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam blokadę bear lock z tym że u mnie odblokowuje się z góry więc o wiele łatwiej. Te blokady gdzie wkłada się klucz z boku są niestety mało wygodne, trzeba sięgać łapa żeby włożyć klucz po drugiej stronie tunelu. O zederze nie wspomnę bo trafić kluczem w dziurkę to już się trzeba nagimlastykowac. A ostatnio widzialem filmik jak koleś otwiera zedera wytrychem w 20sek :facepalm:. Najlepiej mieć pakiet czyli blokada mechaniczna, blokada elektroniczna i AC. Chociaż jak będą chcieli ukraść to i tak ukradna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zederem to różnie bywa, bo jak kumplowi to zakładali to robili prezentacje i wbijali w tą blokadę młotkiem jakiś łom i się nie poddał. Na necie można znaleźć dużo na temat podróbek, ale nie wiem ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym sie zainteresował odcieciem zapłonu, jakiś przycisk w dyskretny miejscu wydaje mi się spoko rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...