Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wydech dwa kominy do 1.9FWD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie.. Szukam wydechu do b6 na dwa kominy.. A moje pytanie brzmi: od czego po za 1.8T pasuje P&P ? (Nie licze 1.9tdi).

Znalazlem od 2.4 tylko czy pasuje ?

 

 

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

B7 2.0 TDI 170Km

Opublikowano
  • Autor

A np. 2.4 ?

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
Nie chce koncowych tylko caly, kompletny

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

2.5 tdi ośka.

Opublikowano
2.5 tdi ośka.
Nie jest P&P

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To sobie kawałek przerobi, co za problem dospawać kawałek brakującej prostej rury?

Opublikowano
  • Autor

W 2.5 brakuje 8cm..

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja mam z 2,5tdi w 1.9tdi avf fwd do tego chyba oslona podwozia jeszcze

Opublikowano
  • Autor

Na srodku i prawa z tylu

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie.. Szukam wydechu do b6 na dwa kominy.. A moje pytanie brzmi: od czego po za 1.8T pasuje P&P ? (Nie licze 1.9tdi).
Znalazlem od 2.4 tylko czy pasuje ?
 
 
Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
 
 

2,4 to jest V6 więc przed środkowym tłumikiem chyba są dwie rury, więc chyba nie podejdzie P&P. Nie co jeszcze potrzebujesz, ale 2 miesiące temu przerabiałem u siebie wydech i części potrzebne do modu kształtują się w ten sposób:
osłona termiczna prawego tłumika 8E0 804 172G lub z końcówką D. Została zastąpiona tą z końcówką G. W ASO 276zł
nakrętki do osłony termicznej prawego tłumika (N 90708802) x5 (Po 2zł w ASO)
śruby do przykręcenia uchwytu prawego tłumika (N 909 944 02) x2 (Po 3 zł w ASO)
osłona termiczna baku (8E0 201 308J) W ASO 134zł na miejscu raczej w ASO nie mają bo mi z magazynu z Niemiec ściągali.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

A nie da sie odciac podwojnego poczatku z 2.4 i dospawac pojedynczego z 1.9 ? Albo dospawac prawa czesc wydechu do normalnego z 1.9 ?

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hmmm może być ciężko, bo podwójny ma całkiem inny kształt prowadzenia rur: 

Tu z 1,9
538364364_1_644x461_kompletny-wydech-aud

 

Tu z 2,5

58318-Wymiana-ori-uk%C5%82adu-wydechoweg

 

Tu z 2,4 3,0

audi-a4-b6-2-4-3-0-v6-tlumik-uklad-wydec

 

Jakby zastosować y-pipe przed środkowym to pewnie by dało radę.

Opublikowano
  • Autor

Po zastosowaniu Y by wszystkogralo jak tak na to patrze

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Raczej tak. Zapomniałem to napisać, że najlepiej będzie zastosować Y-pipe.

Jakby już demontować wydech to najlepiej jest kupić też zawczasu obejmę żeby się nie męczyć przy demontażu tylko ewentualnie szlifierką ją przejechać i założyć nową.

Edytowane przez pawloo7

Opublikowano
  • Autor
Raczej tak. Zapomniałem to napisać, że najlepiej będzie zastosować Y-pipe.
Jakby już demontować wydech to najlepiej jest kupić też zawczasu obejmę żeby się nie męczyć przy demontażu tylko ewentualnie szlifierką ją przejechać i założyć nową.
Ooo dzieki za rady. Juz zaczynam wszystko kompletowac. Mam nadzieje ze do wiosny zdaze [emoji23]

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

lepiej bierz wydech od 2,5tdi do diesla

rozcinałem niedawno wydech końcowy od 1.8T

z moich uwag jest on zdecydowanie cięższy od tego z diesla(mam ori od 1.9 Q)  ze względu ze jest bardziej wytłumiony watą w środku i jest jej duża ilość a wylot wydechu od Pb jest ciut węższy niż w dieslu

przy ostukiwaniu również sa różnice tak jakby wydech od diesla był w środku pusty

po zajrzeniu od tyłu w środek w 1.8T widać dziurkowaną rurę która jest otulona watą a w dieslu jest zwykła rura i nie wiem czy w dieslu nie jest bardziej przelotowy taki wydech

 

Opublikowano
  • Autor

Juz kupilem, udalo mi sie kupic z 1.8T. Teraz tylko oslony i czeka na montaz

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2,4 to jest V6 więc przed środkowym tłumikiem chyba są dwie rury, więc chyba nie podejdzie P&P. Nie co jeszcze potrzebujesz, ale 2 miesiące temu przerabiałem u siebie wydech i części potrzebne do modu kształtują się w ten sposób:
osłona termiczna prawego tłumika 8E0 804 172G lub z końcówką D. Została zastąpiona tą z końcówką G. W ASO 276zł
nakrętki do osłony termicznej prawego tłumika (N 90708802) x5 (Po 2zł w ASO)
śruby do przykręcenia uchwytu prawego tłumika (N 909 944 02) x2 (Po 3 zł w ASO)
osłona termiczna baku (8E0 201 308J) W ASO 134zł na miejscu raczej w ASO nie mają bo mi z magazynu z Niemiec ściągali.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Kupilem rowniez oslony. Fakt ze uzywane ale w dobrej cenie. Dzieki za rady i numery czesci [emoji41]

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.