Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Chromowane obwódki szyb


VoMiT

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Mam pytanie czy opłaca się kupić 8 gotowych przyciętych lub nie przyciętych 8m x 9mm listew na obwódki szyb prawą i lewą? :mysli:

Przycięte 90zł

http://moto.allegro.pl/item540455763_audi_a4_b5_sedan_obwodki_szyb_extra_nowosc.html

Nie przycięte 32zł

http://moto.allegro.pl/item534664754_listwa_chrom_9mm_obwodki_szyb_passat_b5_audi_a4.html

Listwy wyposażone są w taśmę klejącą 3M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu o listwach było juz sporo :szukaj:

Najlepiej bedzie jak sobie kupisz poprostu na metry i sam przytniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca sie.

I to niezaleznie czy pociete czy nie. Ten chrom to szit.

Zaraz wkleje porownanie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori nie szukaj cena Cie stanowczo zniechęci :thumbdown: chyba ze masz zamiar wydać troche wiecej kasy na to :kox: to warto

A co samych listw maja tyle samo zwolenników jak i przeciwników ja mam od 2 lat te same i nie narzekam nic sie nie odrywa a stoi pod chmurka okrągły rok :gwizdanie:

Albo całkiem daj spokój chromom i zrób shadow line A4 :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori są za drogie :gwizdanie: jak się zrobi porządnie to nie będzie się odrywało :good:

Kowi87 masz te same czyli pseudo chrom?

tak dla mnie efekt jest zadowalający, chrom sie nie odbarwia nie odkleja na myjki śmiało jeżdże i problemów z listwami nie mam. Jesli jesteś zainteresowany takimi listwami to na forum gdzies jest temat jakie listwy kupic ile metrów itp pokazane na fotkach efekt końcowy tylko :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już wiele razy wałkowany więc i jak powiem po raz kolejny ....szukaj listew od anglika wcale Cie nie powali a efekt zdecydowanie zajebistszy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori nie szukaj cena Cie stanowczo zniechęci :thumbdown: chyba ze masz zamiar wydać troche wiecej kasy na to :kox: to warto

A co samych listw maja tyle samo zwolenników jak i przeciwników ja mam od 2 lat te same i nie narzekam nic sie nie odrywa a stoi pod chmurka okrągły rok :gwizdanie:

Albo całkiem daj spokój chromom i zrób shadow line A4 :kox: :kox:

Z anglika za mniejsze pieniądze można wykombinować takie listwy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę podać na PW numer kolesia który ma mnóstwo gadżetów od anglików .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już wiele razy wałkowany więc i jak powiem po raz kolejny ....szukaj listew od anglika wcale Cie nie powali a efekt zdecydowanie zajebistszy :kox:

nie wiem jak w przypadku sedana ale w Avancie zeby to przełozyc to jednak jest troche roboty zwłaszcza z tylnymi bocznymi szybami wiec dlatego zdecydowałem sie na listwy z alegro a poza tym jak sie odwidzi to mozna sciagnąć odrazu :gwizdanie: a drugie to w avancie org listwy są tej samej szerokosci w kazdym miejscu (góra) wiec zakładajac listwy jeśli nie podejdziesz z bliska popatrzeć to wygląda jak orginał, ale niestety w sedanie listwa górna jest zmiennej grubości w orginale i tam szybko da sie rozpoznać

Jak juz mówiłem temat ma swoich zwolenników i przeciwników co do orginałów kosztuja z 500zł to jednak wole dołozyć drugie tyle i zrobić mody w silniku np nowe turbo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już wiele razy wałkowany więc i jak powiem po raz kolejny ....szukaj listew od anglika wcale Cie nie powali a efekt zdecydowanie zajebistszy :kox:

nie wiem jak w przypadku sedana ale w Avancie zeby to przełozyc to jednak jest troche roboty zwłaszcza z tylnymi bocznymi szybami wiec dlatego zdecydowałem sie na listwy z alegro a poza tym jak sie odwidzi to mozna sciagnąć odrazu :gwizdanie: a drugie to w avancie org listwy są tej samej szerokosci w kazdym miejscu (góra) wiec zakładajac listwy jeśli nie podejdziesz z bliska popatrzeć to wygląda jak orginał, ale niestety w sedanie listwa górna jest zmiennej grubości w orginale i tam szybko da sie rozpoznać

Jak juz mówiłem temat ma swoich zwolenników i przeciwników co do orginałów kosztuja z 500zł to jednak wole dołozyć drugie tyle i zrobić mody w silniku np nowe turbo :kox:

Ktoś na forum napisał że udało mu się wychaczyć od anglika za 200 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę podać na PW numer kolesia który ma mnóstwo gadżetów od anglików .....

OK, jak możesz to wyślij :good:

wysłałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo ale wiesz jest czasem taka okazja :gwizdanie: ale jak ktos nie może czekać ma kase teraz to bierze drozej, bo póżniej kasy moze nie mieć :wallbash: Kiedy ja myślałem o chromie do swojej to niestety było bardzo mało tych chromów i ceny były zaporowe wiec zdecydowałem sie na metry a poza tym w moim przypadku trzeba by było chyba szyby tylne wycinać wiec za duzo roboty i niepotrzebnych kosztów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo ale wiesz jest czasem taka okazja :gwizdanie: ale jak ktos nie może czekać ma kase teraz to bierze drozej, bo póżniej kasy moze nie mieć :wallbash: Kiedy ja myślałem o chromie do swojej to niestety było bardzo mało tych chromów i ceny były zaporowe wiec zdecydowałem sie na metry a poza tym w moim przypadku trzeba by było chyba szyby tylne wycinać wiec za duzo roboty i niepotrzebnych kosztów :gwizdanie:

Z Avantem jest problem z tylnimi szybami. A z cenami masz rację. Teraz są przystępniejsze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie kupiłbym tych pseudo chromów, moze to i zdaje rezultat ale stanowczo mówie nie :no:

Widziałem jak koleś miał wyklejony cały przód w A6 C5 tzn gril, gril w zderzaku i kratki halogenów coś strasznego :sick3: od tamtego czasu mam do tych chromów dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Avantem jest problem z tylnimi szybami.

Z czym widzisz problem ? :naughty:

Kosa w rękę i tniemy równo po uszczelkach :kox:

Gdzieś napisałem temat odnośnie montażu ramek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Avantem jest problem z tylnimi szybami.

Z czym widzisz problem ? :naughty:

Kosa w rękę i tniemy równo po uszczelkach :kox:

Gdzieś napisałem temat odnośnie montażu ramek :wink4:

To jest ten problem :tongue4: Widzę że Ty się nie boisz niczego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...