Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najmłodsi uczestnicy zlotu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w nagłówku widać,temat dotyczący naszych małych i może trochę większych pociech :wink4: Chciałbym sie dowiedzieć w jakich przedziałach wiekowych będą smyki? Bo może i warto byłoby o nich tez pomysleć....Jak dzieciaki szczęśliwe to i rodzice zadowoleni :>

Opublikowano

Obejrzyj film z Bukowiny :decayed: Większe dzieci znajdą tam sporo rozrywki, zaś mniejsze to raczej dosyć małe na jakieś zabawy konkretne :)

Opublikowano
  • Autor

Obejrzyj film z Bukowiny :decayed: Większe dzieci znajdą tam sporo rozrywki, zaś mniejsze to raczej dosyć małe na jakieś zabawy konkretne :)

Dzięki za podpowiedź :> jeszcze mi dużo brakuje do sprytnego poruszaniu się na forum,ale szybko się uczę :tongue4: a z dzieciaczkami-to taki troskliwy instynkt mi się odezwał :wink4:

Opublikowano

A kolezanka to sie na zlocik wybiera? bo nie widze na liscie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A kolezanka to sie na zlocik wybiera? bo nie widze na liscie :mysli:

Koniecznie!!!!!!!! nie ma innej opcji :>

na liscie jeszcze nie ma,ale usilnie walcze o miejsce :wink4:

Opublikowano

A kolezanka to sie na zlocik wybiera? bo nie widze na liscie :mysli:

Tetis jedzie na specjalne zaproszenie Jarka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No i muszę dodać ,ze strasznie miło nareszcie tu jakąś kobietę spotkać :> bo nie ma to jak zjednoczenie jajników :tongue4:

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 22:57_________________________________________________

Tetis[/color] jedzie na specjalne zaproszenie Jarka :gwizdanie

hahahaa :kox: jeszcze przez Ciebie go nie dostane :wink4:

zazdrośnik jeden..... :tongue4:

Opublikowano

No i muszę dodać ,ze strasznie miło nareszcie tu jakąś kobietę spotkać :> bo nie ma to jak zjednoczenie jajników :tongue4:

jest nas wiecej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jest nas wiecej :naughty

I całe szczęście... :naughty: choć jak powszechnie wiadomo i tak nie ilość tylko jakość się liczy :wink4:

Opublikowano

A kolezanka to sie na zlocik wybiera? bo nie widze na liscie :mysli:

Tetis jedzie na specjalne zaproszenie Jarka :gwizdanie:

Eeee to Jarko cos slabo sie stara..... :gwizdanie: bo widze miejsce nr.80 wolne....no chyba ,ze kolezanka slabo o nie walczy :decayed:

Opublikowano

zdaje się że Twoje dziecko będzie najmłodsze na zlocie :mysli: a myślałem że moje będzie :mysli:

Opublikowano

zdaje się że Twoje dziecko będzie najmłodsze na zlocie :mysli: a myślałem że moje będzie :mysli:

pewnie tak :wink4: a jesli moge wiedziec Twoje jak duze jest? :decayed:

Sorki za OT :notworthy:

Opublikowano

moja córeczka ma 1 rok i 2 mis :naughty: i diabełek z niej straszny :evil:

Opublikowano

zdaje się że Twoje dziecko będzie najmłodsze na zlocie :mysli: a myślałem że moje będzie :mysli:

Najmłodszy to bedzie jeszcze nie narodzony :naughty::kox:

Opublikowano

moja córeczka ma 1 rok i 2 mis :naughty: i diabełek z niej straszny :evil:

eee no to faktycznie nasze bedzie najmniejsze bo jeszcze w brzuchu :decayed::polew:

Miron jak zabierze swojego synka to tez taki malusi jest......wiec towarzystwo dzieciaczki beda mialy :wink4:

Opublikowano

zdaje się że Twoje dziecko będzie najmłodsze na zlocie :mysli: a myślałem że moje będzie :mysli:

Najmłodszy to bedzie jeszcze nie narodzony :naughty::kox:

wiedziałem że napiszesz :naughty: o tym właśnie pisałem że Wasze będzie najmłodsze :kox:

Opublikowano

Miron jak zabierze swojego synka to tez taki malusi jest......wiec towarzystwo dzieciaczki beda mialy

oczywiście że jedzie - tylko z koszulki klubowej którą kupiliśmy w najmniejszym rozmiarze ma jeszcze sukienke :polew:

Opublikowano

No mój Wiktor mam juz 5 lat więc nie będzie najmłodszym :)

Opublikowano

Dawidek jedzie - coś tam mówił ostatnio że nie odpuści bo musi miec wszystkie identyfikatory :polew: ( po tatusiu ) :polew:

Opublikowano

Dawidek jedzie - coś tam mówił ostatnio że nie odpuści bo musi miec wszystkie identyfikatory :polew: ( po tatusiu ) :polew:

:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.