Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda z tylu za pasazerem skad ??


seba55

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem mam wode  z tylu za pasazerem :/ pytanie skad dodam ze z przodu dywaniki sa suche bogi rownież a wody jest duzo :/ ktos ma jakis pomysl skad moze sie brac  patrzac na dywanik to mokre jest blizej tylniej kanapy ( przod pod fotelem pasazera nadmuch powietrza dywanik jest suchy moze lekko wilgotne ale nie mokre ) 

IMG_20171023_214544.jpg

Edytowane przez seba55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha sprawdzilem pod aku i filtr kabinowy ( dalem mocowanie filtra  na silikon dla pewnosci )  sprawdzilem dokladnie przod prawy i jest suchy a nadal woda mi sie nabiera z tylu :/ ktos cos wie ?? czy mam dalej szukac od miesiaca i nic sie nie dowiedziec ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno miałem podobnie,koło aku miałem zatkane dwa otwory spustowe(drugi jest pod mechanizmem wycieraczek) ,odetkałem jest dobrze ,może odpływ klimatyzacji parownika tam bym szukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod aku i pod serwem  ok rozbieralem i sprawdzalem   co do parownika to ja klime mam na econ i mokre jest po deszczu a teraz pada od paru dni to mam basen tylko z tylu za pasazerem :/ jesli chodzi o przod to jest suchy... juz zaczyna mnie to denerwowac bo chce to ogarnac a nie wiem gdzie szukac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez przód był suchy u pasazera a tył ciekło,podniosłem wykładzine i tak jakby wszystko co z przodu leciało na tył pewnie w czasie jazdy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Przód tez masz mokry na 100 % tylko ze jest wyzej niz tyl i przez tyl wybije szybciej. 

Mialem ten sam problem , okazało sie że mam przerdzewiałą ścianę grodziowa pod aku na zgrzewie blach. wyglądało jak gdyby kwas aku zżarł.  oczysiclem wysmarowałem zakleiłem guma w silikonie i problem znikł juz sucho ,tylko ze trzeba odessac wode odkurzaczem do prania, mi wyssało poł wiadra ok 5 litrowi na wiosne rozbieram wykladzine i susze calosc. bez tego nie wyschna znajdujace sie tam ok 20cm grubosci gabki ktore napewno pochlonely wiadro wody.

wiec jesli masz nawiew pod fotelem posazera suchy, boczki itp suche, odplywy drozne, filtr kabinowy suchy , z klimy cieknie pod auto to szukaj dziury w scianie grodziowej pod aku.

jak to spradzic ? otóż tak:

1 zdejmujesz schowek

2 odktecasz jedna nakretke od tunelu

3 jesli nie chcesz wywalac calej wykladziny odginasz  ją ile sie da z pod nog pasazera  i jesli zobaczysz gdzies rdzawy brazowy zaciek to na bank masz dziure,  po zacieku zlokalizujesz. jest tam jeszcze przyklejona mata gumowa wygluszajaca jak bedzie trzeba oderwij kawalek potem mozna przykleic. 

4 jak juz to zrobisz niech ktos ci naleje wody na przdnia szybe nie trzeba duzo lac woda i tak sie pokaze...

Powodzenia.:)

 

Edytowane przez ŁukaszPłock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do mojego problemu to powiem tak jesli chodzi o moj przeciek to sprawe załatwiło  (( Mocowanie filtra kabinowego ktory dałem na silikon  reinz )) i temat zamkniety po wysuszenie auta zero przecieków na początku myslałem ze dalej cieknie ale dopiero pewnosc 100% mialem jak dokładnie osuszyłem i teraz po deszczach itpp.. suchoooo ...   troche mnie zbijało z tropu to ze przednie dywaniki suche bo był suchy  :/ ale w magiczny sposób woda idze do tylu :)  poprawka szła do tyłu teraz leci na asfalt... 

Edytowane przez seba55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...