Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klapa bagażnika szarpie po wymianie siłowników


bird71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

zakupiłem kilka dni temu dwa oryginalne siłowniki do naszego modelu samochodu ( audi a4 b6 avant ) firmy magnetti mirelli z tej aukcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=6770000498&snapshot=MjAxNy0xMC0xNFQxNTozNTowM1o7YnV5ZXI7NjIzYTA3NzJlZGFkODYyOTM5NzUxNTRmMDIzNWVlNTk5OWY3ZDQ2OGE5MDgxNmViNTA2NzczNjBkNWMwNGE3OA==

Wszystko pięknie zamontowałęm itp. siłowniki pięknie działają jednak przy końowej fazie otwierania , w ogóle nie zwalniają ( lub zwalniają za słabo ) co powoduje szarpanie zawiasów klapy bagażnika :<

Dodam tylko że próbowałem je odwracać jednak nic to nie dało :< 

Nie wiem czy mam jeszcze jakieś opcje regulacji / modyfikacji , czy po prostu tak musi zostać .

Spotkał się z czymś takim ktoś z Was ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys uważniej czytał forum to byś wiedział ze wszyscy kupują Krosno, nawet nasi sąsiedzi z zachodu składają na nie zamówienia gdyż Krosno jako jedne z nielicznych bardzo mocno zwalnia w końcowej fazie. Jeśli masz faktycznie oryginał i nie zwalnia na końcu to trafia się felerny siłownik i konieczna wymiana.

 

 

Tapnięte z iPhone

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswiezam temat

jakie silowniki aktualnie polecacie?

szukam czegos dobrego poniewaz kupilem ostatnio jakis niemiecki szrot atp i rwia przy koncu az kalpe chce wyrwac .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie siłowników nic się nie zmieniło - trzeba kupić z Krosna i będzie git - ja u siebie wymieniałem z rok temu i do tej pory jest super, a koszt to coś koło 100zł za parę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz coś takiego:

silownik-klapy-bagaznika-AUDI-A4-B6-avan
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 49 zł - siłownik klapy bagażnika AUDI A4 B6 avant KROSNO ! (6974897524). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

ale sądzę, że lepiej kupić w sklepie stacjonarnym, bo w zasadzie w każdym sklepie je dostaniesz - jak nie mają na miejscu to zamówią, a cena podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko z zamowieniem nie ma problemu, ale chodzi o sprawdzona firme,

potrzebne mi dobre silowniki ktore wychamowuja klape przy koncu.

jesli ktos kupil te silowniki i sa sprawdzone prosze o info

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...