Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?


f16mysliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

kolego w 400 zł powinienes sie zmiescic z robota ja za czesci pasek geytsa napinacz skf irolka skf zapłacilem 200 zł za wymiane srednio wołaja 200-300 zl ja wymieniłem sam i 200 zostało w kieszeni 800 to ładne zdzierstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w 400 zł powinienes sie zmiescic z robota ja za czesci pasek geytsa napinacz skf irolka skf zapłacilem 200 zł za wymiane srednio wołaja 200-300 zl ja wymieniłem sam i 200 zostało w kieszeni 800 to ładne zdzierstwo.

Tak myslalem pojechalem na diagnostyke bo mi cos szuralo i tarlo no i tak mi powiedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniaj jak najszybciej u mnie się skończył napinacz i pęknięty pasek niezłego bałaganu mi w elektryce narobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak będziesz naprawiać to odwiedź z trzy zakłady i wyciągnij średnią cenę

tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaplacilem za pasek contitech, rolki prowadzaca i napinajaca ruville i wymiane w sumie 320zl, a do tego jeszcze gratis wymiana termostatu.. szukaj szukaj bo za 800zl to wysmialbym tego czlowieka w twarz. sam kupuj czesci, najlepiej od jakiegos pewnego uzytkownika z allegro.. wyjdzie duzo taniej[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:48_________________________________________________http://motoallegro.pl/item529048701_rozrzad_audi_a4_a6_passat_golf_iii_iv_1_9_tdi_hit.html

wydaje mi sie ze jak ja kupowalem to bylo tansze, okolo 170zl, ale czesci i uzytkownika polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak będziesz naprawiać to odwiedź z trzy zakłady i wyciągnij średnią cenę

tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy :wink4:

Jeśli chcesz to mogę podać Ci kilka namiarów na dobre warsztaty w W-wie i w bardzo przystępnej cenie.

Części też uda się załatwić taniej, jak coś :gwizdanie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak będziesz naprawiać to odwiedź z trzy zakłady i wyciągnij średnią cenę

tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy :wink4:

Jeśli chcesz to mogę podać Ci kilka namiarów na dobre warsztaty w W-wie i w bardzo przystępnej cenie.

Części też uda się załatwić taniej, jak coś :gwizdanie:

Pozdrawiam

To wysyłaj chetnie podjade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jezeli juz gdzies cos szura z rozrzadu to lepiej znadz warsztat jezdzac autobusem... :hi:

Nie z razrządu tylko z osprzętu !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...