Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Panie, jest pięknie :good: tylko teraz tarczki wyglądają na malusie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, jedrekx napisał:

tylko teraz tarczki wyglądają na malusie :decayed:

Bedo spowalniacze z S3

Opublikowano

u Ciebie zawsze porządnie musi być :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały Up

Doszła podwójna końcówka wydechu Ulter  2 x 70mm tak jak w S3

 

045.JPG

 

046.JPG

 

I nowa dokładka S-line na dwa kominy, dzieki @bula87

 

048.JPG

 

Wszystko pozabezpieczałem bo w środę prawdopodobnie będę wyrzucał hak i zakładał graty

 

047.JPG

 

049.JPG

 

W tym tygodniu uda się prawdopodobnie ogarnąć ścieme szyb, na sierpień zderzak przedni do lakiernika a wrzesień korekta i powłoki:ok2:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

Witam

A więc tak, hak usunięty, dokładka założona, końcówki pospawane, dodatkowo do ściemnienia poszły szyby tył...

Tak to teraz wygląda

 

050.JPG

 

051.JPG

 

052.JPG

 

053.JPG

 

054.JPG

 

055.JPG

 

Pozdr !!!

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, kamil-vag napisał:

To autko zaczyna wyglądać po prostu mega! 

Dzięki Kamil, niby drobnostki ale zawsze to inaczej wygląda:)

Opublikowano

Sportback dobrze wygląda na tych felgach ?

Ciemne szyby nie podobają mi się.

Opublikowano
23 godziny temu, granatowy napisał:

Ciemne szyby nie podobają mi się.

wiedziałem, że napiszesz ten komentarz ;)

Leszek, widzę kawał dobrej roboty odwalasz tym swoim dwóm kobietom :)

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, jedrekx napisał:

wiedziałem, że napiszesz ten komentarz ;)

Leszek, widzę kawał dobrej roboty odwalasz tym swoim dwóm kobietom :)

Coś tam po mału grzebie:rolleyes:

Opublikowano

Teraz zona jezdzi dumna jak paw! :P :brawo:

Opublikowano
  • Autor

Nie no bez przesady, jak paw to nie, ale zdecydowanie woli jeździć zadbanym autem i nie ma nic przeciwko zmianom w aucie jak są na +

Opublikowano

Tu jak zwykle klasa?bedziesz robil coś z grillem? Mam na myśli Black?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, instruktor83 napisał:

Tu jak zwykle klasa?bedziesz robil coś z grillem? Mam na myśli Black?

Chciałem ale średnio mi się chce ściągać podsufitke żeby wymieniać tez relingi bo robiłbym to przy grillu, dodatkowo zostaną jeszcze klamki wiec raczej to odpuszczę , mimo ze bardziej mi się widzi black, a teraz jakoś tak te końcówki wydechu, koła i reszta chromów jakoś się komponuje,  jeśli chodzi o najbliższe plany to pełna korekta z powłokami na wszystko , ledy do środka i heble z s3 a potem więcej mocy.....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć

Wnętrze w Led na pokładzie

 

056.JPG

 

057.JPG

 

058.JPG

 

059.JPG

 

Pozdr!:hi:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Z jakiej firmy, od kogo? 

29512308_162322601141377_361004008602489
M.FACEBOOK.COM

Market LED - Nowoczesne oświetlenie LED. 6624 osoby lubią to · 206 osób mówi o tym. Witaj na Naszej stronie! Zajmujemy się sprzedażą żarówek LED. W ofercie posiadamy min. -Oswietlenie wnętrza...

 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Sprawdzony masz ten towar? 

Nie zaczną migać po czasie itd? 

Nie wiem, pierwszy raz brałem, bardzo fajny kontakt ze sprzedającym, szybka wysyłka, jestem bardzo zadowlony:good:

Tak na marginesie to pisałem tez do "Promotora" ale zlał mnie totalnie, wiadmość odczytał, odpisać nie łaska....

Opublikowano

Cena też dobra Ci powiem ? jakąś gwarancja w razie czego jest, jakby zaczęły migać, pytałeś? 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.