Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec jeździł 4 lata Sportbackiem, gdyby nie było ciasne w środku pewnie śmigał bym nim ja do dziś.

Polift prezentuje się naprawdę świetnie, a w pakiecie s-line to już wogule :thumbup1: dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :audi:auto po rejestracji i ubezpieczeniu więc pierwsze drobne graty na pokładzie...

Nowe wycieraczki na przód Bosch Aero

Ramki klubowe przód i tył

 

024.JPG

 

Oświetlenie tablicy rej OEM Audi 

 

021.JPG

 

Tylna wycieraczka od Audi Q5

 

020.JPG

 

Nowe światło w halogen 8500K żeby pasowało do LED w DRL

 

022.JPG

 

023.JPG

 

Opłaty tak mnie wyodiły że na więcej nie starczyło:decayed:, niedługo dojda jeszcze nowe zimówki.... 

Zostało mi jeszcze takie coś na sprzedaż o nazwie Navi Lock, jeśli ktos chetny dajcie znać, cena do dogadania i zdecydowanie niższa niż w linku który podałem, na pierwszych fotkach wyżej widać przymocowanie blaszek po bokach i na dole przy Navi, na to nakłada się własnie Navi Lock aby utrudnić złodziejskim wszom kradzież RNSE, jesli ktoś chce to pisać, ja ściagnąłem bo nie chciało mi się tego zabepzieczać, wolałem ubezpieczyć :hi:

http://www.navishop.nl/audi-rns-navilock-audi-8p0-p-13194.html

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :hi:

piękna A-trójeczka :decayed: wcale się nie dziwie że tyle mogło trwać poszukiwanie pewnego samochodu z w takim pakiecie. Przyczepności i powodzenia w realizacji planów :wink:

PS. Moja szanowna ukochana też sobie wymarzyła A3 tylko że w sedanie, także coś czuję że w przyszłości też będzie zabawa z szukaniem czegoś sensownego. Na szczęście kolor nie został  sprecyzowany ... jeszcze :pleasantry:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Audi sline napisał:

Bardzo ladny s-line!

P.S jak z wymiana tylnej wycieraczki, była jakaś rzeźba czy wszystko P&P? :)

Thx, wycieraczka P&P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 w idealnym wyp. ;)   Super się prezentuje :ok2:

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała modyfikacja z dnia dzisjeszego od j**anych cebulasów i całej reszty tego popierdodlonego społeczeństwa, k**wa ręce opadają.....:facepalm:

k99wma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skrobnęła kobitka jak szyba była oblodzona :P ? Dziwnie to wygląda, bo szyba nie uszkodzona, więc tak jakby od szyby ktoś w górę darł... Trochę jak przysmolone... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny wypasik, tak jak koledzy wyżej.. bardzo duży sentyment do modelu bo auto bardzo "wdzięczne" a straty od nieznanych sprawców zawsze irytują najbardziej, szczęście w nieszczęsciu tylko guma, moja nie zwróciłaby na to nawet uwagi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamil-vag napisał:

Nie skrobnęła kobitka jak szyba była oblodzona :P ? Dziwnie to wygląda, bo szyba nie uszkodzona, więc tak jakby od szyby ktoś w górę darł... Trochę jak przysmolone... 

U mnie się nie skrobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, tak tylko pytam ;) no ale czym takie coś ktoś mógł zrobić ? Masakra jest ostatnio z tymi ludźmi, u mnie pod robotą parking, kradną znaczki, atrapki... rysują auta :/ strach stawać... nie wiem zazdrość ? Nikt o zdrowych zmysłach - mający tym bardziej samochód o który dba, nie podejdzie do innego i go nie oszpeci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym szczerze mówiąc, ale ewidentnie jest przypalone, cos rozgrzengo, auto stało tylko na parkingu z dala od jakiejs budowy czy innch takich tematów, wczoraj ok wszystko było a dziś takie coś po wyjściu z pracy, eh no nic nie zrobisz.....:confused4: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, przykra sprawa...

Dopiero co autko znalazłeś i to jeszcze tak dopieszczone...

Ale fakt, gdzie byś nie parkował i jak nie uważał to tfafi się jakiś zazdrosny sk........ 

Nie ma możliwości, żeby monitoring z kamer przejrzeć?

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko:hi:

Obserwuje twoje poczynania z B7 (gratuluje :oklasky: ) a dziś znalazłem ten wątek.. Piękna A-trójeczka:thumbup1: 

Moja Żonka też choruje na taką A3 :decayed: ...

Pozdrawiam

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Siemanko:hi:

Obserwuje twoje poczynania z B7 (gratuluje :oklasky: ) a dziś znalazłem ten wątek.. Piękna A-trójeczka:thumbup1: 

Moja Żonka też choruje na taką A3 :decayed: ...

Pozdrawiam

Podziekował :), planów za duzo nie ma co do A3 ale zoabczymy co tam się urodzi po drodze:) ostatnio razem z @jedrekx odpalilismy grze lustra bo tylko tego mi brakowął w wyposazeniu, okzało się ze tylko wystarczy pozmieniać wartości, ponieważ instalacja była ciągnęta go grzanych luster tak czy siak czy ktoś zamwiał je w wyposażeniu czy nie róznica polegała tylko na grzanym wkładzie, więc kupiłem wkłady, zmiana kodowania i ładnie grzeją;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FroS-t napisał:

Podziekował :), planów za duzo nie ma co do A3 ale zoabczymy co tam się urodzi po drodze:) ostatnio razem z @jedrekx odpalilismy grze lustra bo tylko tego mi brakowął w wyposazeniu, okzało się ze tylko wystarczy pozmieniać wartości, ponieważ instalacja była ciągnęta go grzanych luster tak czy siak czy ktoś zamwiał je w wyposażeniu czy nie róznica polegała tylko na grzanym wkładzie, więc kupiłem wkłady, zmiana kodowania i ładnie grzeją;)

To pięknie:thumbup1: grzane lusterka musza być, taki mamy klimat:decayed: 

A masz też składane lusterka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzane lustra mega wpływaja na bezpieczenstwo wiec tym bardziej warto to miec na wyposażeniu, składanych niestety nie ma, ale powiem szczerze nie przeszakdza mi to jakoś mocno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...