Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wybrac bank do kredytu na auto ?


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

do niedawna najlepsze stawki mial Lukas i Santander, sprawdz tez GetIn Bank i BZ WBK. wszystko zalezy jaka wplata własna itp.

http://m2m.zestawieniekredytowe.pl/kredytysamochodowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe za bardzo wierzyłbym w te porównywarki internetowe.

Tam zawsze jest ktoś kto ma interes w tym, żeby zobaczyć to, a nie co innego. Zazwyczaj na końcu okazuje się, że pojawia się jakaś prowizja/opłata, ubezpieczenie itp co finalnie podnosi Ci koszt.

De facto, jeśli się sam nie przejdziesz się po kilku bankach i nie zapytasz o konkretny wydruk z wysokością raty (lub lepiej harmonogramem), prowizjami i RRSO (wyliczoną rzeczywistą stopą procentową), to nigdy nie będziesz w stanie ocenić co jest najkorzystniejsze.

endriuu wymienił tzw specjalistów w pożyczkach (poza WBK, bo to raczej klasyczny bank), znanych z tego, że szybko, łatwo, przyjemnie i z kawą, ale drogo-a warunki cenowe są tak skonstuowane, zebyś za bardzo nie doszedł ile cię to kosztowało.

Moja rekomendacja:

- pozbierać oferty z różnych banków (założenia co do kwoty, okresu spłaty, zarobków itd muszą być takie same)

- porównywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Polbank EFG, Lukas droższy przynajmniej w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj znalazłem fajne wyliczenia:

http://www.sawicki.cc/Kredyty%20-%20cala%20prawda.htm

:confused4:

Nie wiem co lepiej się opłaca .. kredyt gotówkowy ..czy " na samochód " :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się że jeżeli chce wziąć kredyt muszę mieć pozamykane wszystkie karty kredytowe i linie debetowe :naughty:

i oczywiście polbank zaproponowął otwarcie kart kredytowych u nich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się że jeżeli chce wziąć kredyt muszę mieć pozamykane wszystkie karty kredytowe i linie debetowe :naughty:

i oczywiście polbank zaproponowął otwarcie kart kredytowych u nich :decayed:

Kazali ci pozamykać karty, bo karty obniżają zdolność kredytową, a proponują kartę w polbanku ( nie robiłbym tego ) bo najwięcej zarabia na kartach bank i koleś co wciska taką kartę też ma od tego prowizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie mkazali zamykać linii debetowych i kart kredytowych i to właśnie w Polbanku. A karty mam z Lukas Banku, więc dla nich konkurencja. W dodatku oferowali sporą kwotę kredytu /2 razy tyle co potrzebowałem/. Może coś sięteraz zmieniło w związku z sytuacją na Rynku ?? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...