Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozrząd Audi A4 B7 3.0 TDI ASB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej wszystkim   mam do was takie pytanie bardziej do tych co wymieniali rozrządy  w 3.0 asb , na dniach oddaje samochód do warsztatu mam zamiar wymienić  rozrząd , koła rozrządu moje pytanie co byście proponowali oryginał czy febiego, co do koł  tylko orginał ze wzgledu na to ze zamienniki niby nie występują ,  cena nie ma zanaczenia bardziej chodzi mi o jakosc  sami wiecie ze nie zawsze orginał  jest lepszy od zamiennika pozdra

Opublikowano

Oryginał to febi.

Opublikowano
  • Autor

jak twierdzisz ze febi to orginal to dlamnie to zagadka ?

w sklepie pierwszym lepszym autoryzowanym z czesciami  audi itp , bez znizki gosc mi zaproponował orginał za 3700 + 1900 za koła rozrzadu , oczywisice napomniał równiez o rozrzadzie firmy febi za 2700 oraz zestw koł za 1900

wiec jak to odebrac jak febi to orginał?

Opublikowano

Normalnie, oryginał ma zeszlifowana nazwę febi i wsadzony jest do opakowania VW/Audi.

Opublikowano

IMG_20140307_122650.jpg

IMG_20140307_124721.jpg

Opublikowano
  • Autor

I to jest Ta różnica co tyle kosztuje? Co według ciebie kupić 

Opublikowano

Kup febi zeszlifuj nazwę i bedziesz miał orginał. Co myslisz że audi produkuje łańcuchy i ślizgi? Zawieszenie Lemforder, skrzynie ZF, komponenty silnika febi, elektronike silnika bosch i pierburg, audio bose, albo harman, nie chce mi sie juz wymieniać.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za fotki oraz odp, teraz mam  pewność że nie warto wyj.... 5700 za komplet ze względu na znaczek, w takim wypadku jestem 2k do przodu pozd

Opublikowano

febi/swag/ori to jeden gniot ale miej na uwadze że to z oryginalną częścią z auta nie ma nic wspólnego.  Uważaj bo niektóre zamienniki są droższe od ASO, pamiętaj tez o pierdołach typu uszczelniacz, simmeringi itd. Mnie cały komplet 3 lata temu kosztował 2900 zł, potwierdzam ze ktoś temperował paznokcie drapiąc znaczki.

 

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Ja bym powiedział że nie tyle z oryginalną częścią nie ma nic wspólnego, ci z częściowym która idzie na pierwszy montaż. Mnie 3 lata temu też to wyszło około tej kwoty same części  no i plus wymiana.

Opublikowano
  • Autor

napewno  bede wymieniacz usczelniacze , zimeringi  wymienialiscie u siebie w samochodach rozrzad z kołami czy same rozrzady

Opublikowano

bez.

Opublikowano

Ja wymieniałem nie tak dawno ale bez kół. I wyglądało to tak.

 

Edytowane przez Adam.S

Opublikowano

i jaki koszt częsci i wyniana ? 

Opublikowano
W dniu 14.11.2017 o 21:28, mariuszbielsko napisał:

, bez znizki gosc mi zaproponował orginał za 3700 + 1900 za koła rozrzadu , oczywisice napomniał równiez o rozrzadzie firmy febi za 2700 oraz zestw koł za 1900

 

Opublikowano

A jaki masz przebieg że ty koła chcesz wymieniać ?

Opublikowano

Epic_Facepalm_5452.png

Opublikowano
6 godzin temu, marcin4x4 napisał:

Epic_Facepalm_5452.png

To do mnie ?

Opublikowano

kto go tam wie :D ja pytałem się o koszt z wymianą po za tym jak to musiało hałasować po odpaleniu ?

 

Opublikowano
  • Autor

ja mam niecałe 290 tys km jak  robic to komplet, tak mi sie wydaje , stare kołą zawsze mozna opylic jak beda w dobrym stanie za połowe ceny   

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.