Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakosc wykonczenia w Audi / Ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ludzie,

Luzny temat do pogadania , bez spiny

Wiadomo, ze to forum moze nie byc zbyt obiektywne :grin: aczkolwiek chcialem poznac Wasza opinie na temat jakosci wykonczenia w naszych paraolimpiadach. Mam na mysli porownanie do innych aut z tego segmentu badz tez ogolne spostrzezenia nt wykonczenia, spasowania elementow, uzytych materialow itp. Wezmy tez pod uwage ceny w porownaniu do konkurencji.

Ja moge wypowiedziec sie tylko na temat B7 i ogolnie nie jest zle - natomiast denerwuja takie rzeczy jak porysowane plastiki (bolaczka starszej daty vagow) ten od przelacznikow szyb jak i samych dekorow czy tez przelaczniki centralnego zamka badz tez swiatel albo climatronica - ogolnie uwazam , ze za takie pieniadze te elementy powinny byc bardziej trwale....

Kuluje imo tez kwestia wyciszenia szczegolnie w modelach quattro przy wiekszych predkosciach robi sie glosnooo. Ze spasowaniem niby jest ok ale tez czasami cos tam stuknie przyskrzypi itp. Wiadomo nie ma co oczekiwac cudow od auta XX letniego ciezko powiedziec jak bylo w nowym.

Jak wyglada kwestia w nowszych modelach ? Patrzac na ceny nowych Audi mozna sie zlapac za glowe ... Polubilem te marke i jestem zadowolony powoli mysle nad czyms nowszym ale mimo, ze chcialbym myslec inaczej to mam wrazenie ze z Audi jest tak jak na wybiegu . Wcale nie placisz za jakosc tylko za marke :)

Co sadzicie jest tak czy nie ?

Opublikowano

Miałem wcześniej TDI B5 i TDI B6 potem touran lift TDI teraz mam B8 TDI lift nawet nie ma co porównywać tamte auta na zimnym na przykład silniku do wnętrza dochodziło różne buczenia (nie w touranie) w turanie trzaski i drżenie tapicerki.B8 moim zdaniem jest bardzo dobrze wyciszone jeśli idzie o komorę silnika no chyba ze to zasługa CR.

5 lat jeździłem Vw i nie mogłem się doczekać zmiany na B8.

Opublikowano

Jeśli mówimy o jakości wykonczenia wnętrza to Audi jest dużo lepiej wykonane od BMW oraz MB.

Inne parametry jak prowadzenie, uklad kierowniczy itp. to zawsze taki środek między MB a BMW. 

Nie prowadzi się jak BMW.. ale prowadzi się duzo lepiej od MB... itd... 

Dla mnie największy minus Audi to ASB i napęd na przód. 

Opublikowano

Biorąc pod uwagę np. rocznik 2003 to wsiadając do VW,Opla,BMW to Audi bije je na głowę.

W Audi jest przyjemniej i ładniej.

Fakt,minusem wielkim są wycierające się plastiki ale jednak w Audi chce się siedzieć.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

17 letnie B5 - plastiki, dekory, przełączniki w idealnym stanie (kumpel w B6 strasznie narzeka). Głośność wynika bardziej z braku szóstego biegu niż słabego wyciszenia.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ale z cenami nowych modeli to imo grubo przesadzili ... W bazowej wersji nowa A8 kosztuje 409 000 zl i przykladowo nie ma grzanych d*p czy kamery cofania albo fotochromow z boku w standardzie itp itd... :facepalm: ale za to 41 systemow wspomagajacych kierowce jest :grin: jak tak patrze na ten wynalazek to imo nawet za 30 lat przecietny Janusz z wasem sobie nie kupi takiej a8 bo tam jak cos jebnie to sobie mozna kilkadziesiat passatow w tdi kupic :wink: az boje sie pomyslec ile tam jest rzeczy do zjebania jak patrze na te broszure ... eh nie dla biedakow :grin:

Edytowane przez KubiaK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.