Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Co to moze byc??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Moja a4 jest sprowadzona z wloch i od dawna zastanawiam sie co ona ma przyklejone za lusterkiem do szyby.. Takie male plastikowe pudeleczko z kabelkiem ktory wchodzi pod podsufitke.Jakis czujnik czy co..Nie mam w tej chwili zdjec tego ale moze ktos z was sie domysla od czego to jest..

Opublikowano

niewiem co to jest ale tez to mam i chetnie sie dowiem co to jest :wink4:

Opublikowano

może dodatkowa antena, bo czujnika deszczu w 96 roku się nie spodziewam :mysli:

Opublikowano

wstaw zdjęcie to może coś pomożemy :good:

Opublikowano

nie to nie czujnik deszczu ja mam 98 ale watpie zeby to był własnie czujnik deszczu.

tez obstawiam jakąś dodatkowa antene.

marhiw masz fotki?? jak nie to ja rano zrobie u siebie i wstawie bo tez jestem ciekaw co to moze być

Opublikowano

czekamy na fotki bo tak ciezko bedzie sprecyzowac co to jest

Opublikowano
  • Autor

Rafal_69 mozesz wstawic te fotki bo ja nie bardzo mam kiedy je zrobic..Dopiero w pn bede mogl je wrzucic.Ale wydaje mi sie ze to nie jest dodatkowa antena...To chyba cos innego.Chociaz....No ale moze uda mi sie je wstawic wczesniej.To pomozecie chlopaki :notworthy:

Opublikowano

Zapodajcie fotki i coś sie wyjaśni, z opisu wychodzi ze to czujnik deszczu ale w tych modelach tego raczej nie wkładali.

W Golfie III miałem coś takiego i była to antena.

Opublikowano

Moze to byc Antena GPS

Opublikowano

Takie male plastikowe pudeleczko z kabelkiem ktory wchodzi pod podsufitke.Jakis czujnik czy co..

A moze to jest po prostu czujnik ultradzwiekowy od auto alarmu :mysli:
Opublikowano

A we Włoszech nie mają czasem opcji elektronicznego podporu opłat za autostrady? :cool1:

Przejeżdżasz przez specjalne bramki, które komunikują się z nadajnikiem w Twoim samochodzie, odczytują przejazd a następnie przesyłają informację do centrum, gdzie rozliczane jest konto na zasadzie prepaid albo co miesiąc przychodzi Ci do domu faktura.

Tym sposobem nie musisz stawać na bramkach i płacić gotówką :beach:

Opublikowano

Jest dokładnie tak jak pisze kolega Suli. To "pudełeczko" nazywa sie dokładnie " AUTO PASS" na włoskich autostradach masz osobne bramki dla samochodów z tym bajerkiem. Z odpowiedniej odległości skaner zczytuje dane twojego samochodu ( czyli dane właściciela) i albo ściąga należność z konta albo rozliczane jest to inaczej . Opcji rozliczania jest wiele. Jak trochę siedziałem we Włoszech to załatwiłem sobie auto pass-a bo to jest bardzo wygodne , zwalniasz do 30-35 km/h i bramka sie sama otwiera no i nie stoisz w kolejce przy bramce.

Tak więc możesz sie tego pozbyć :)

Opublikowano
  • Autor

zostawie sobie to :> jakby ktos pytal co to jest to bede mowil ze czujnik deszczu :decayed:hehe..

ale dzieki za wyjasnienie :notworthy:

Opublikowano

heh u nas cos takiego by sie przydalo :tongue4:

Opublikowano

A po co takie coś u nas przecież my mamy bezpłatne autostrady tak jak w niencowni :kox:

Opublikowano

Zacznijmy od tego:

(...) mamy autostrady (...) :bla::oops::bag:

Opublikowano

kolega chciał powiedzeć że PRAWIE mamy autostrady :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.