Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

taktuś albo czaja77 ci pomogą ;)

kropek.png

Dzięki za krope :) a kołpaki już zmieniłeś ? ;) wstaw jakąś fote z boku, to może zweryfikuje swoje zdanie , bo na miniaturce mogę się mylić :)

ja kołpaków nie zmienie a twoja kropa zostanie :tongue4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i to taka wielka ZIELONA................... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu gratuluję breloka :kox: :oklaski:

Opublikowano

Ja byłem w DŻINie, ale nie do końca pamiętam :polew:

Opublikowano

uffff udało się,, coś wygrać :):polew:

Opublikowano

Gratuluję wygranej :good:

dasz ponosić? :dance2::banan2::polew:

Opublikowano

Gratuluję wygranej :good:

dasz ponosić? :dance2::banan2::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co tam słychać kolegi moje :) ?

Opublikowano

a po staremu,Marek a ty się pochwal gdzie jedziesz w piątek? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a po staremu,Marek a ty się pochwal gdzie jedziesz w piątek? :gwizdanie:

no pochwal się :>

Opublikowano

zapodałem fotkę do konkursu, ja razem z kwiatko. A MAREK :gwizdanie: :kox: jak będzie chciał sam napisze,,,,,,,,,,,,,,,,,, :cool1:

Opublikowano

A MAREK :gwizdanie: :kox: jak będzie chciał sam napisze,,,,,,,,,,,,,,,,,, :cool1:

Żadna tajemnica,

wybieram się do programu "Szansa na sukces",

zaśpiewam kolędę " Jezus malusieńki" w opracowaniu Mazowsza.

Troszkę mam tremę. :wink4:

Trzymta kciukasy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Napisz kiedy emisja w telewizji :) chetnie zobaczymy :)

Opublikowano

na spocie sprawdzimy czy Marek ma szanse - Marek będzie śpiewać, a my zaglądać kto pierwszy przyjedzie - laski czy policja ;)

Opublikowano
  • Autor

A MAREK :gwizdanie: :kox: jak będzie chciał sam napisze,,,,,,,,,,,,,,,,,, :cool1:

Żadna tajemnica,

wybieram się do programu "Szansa na sukces",

zaśpiewam kolędę " Jezus malusieńki" w opracowaniu Mazowsza.

Troszkę mam tremę. :wink4:

Trzymta kciukasy :polew: :polew: :polew:

:> :notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Szansa na sukces?? :shocked:

taktuś.. ale choreografię jakąś ciekawą też zaproponujesz? :decayed: :decayed:

my ew możemy robić za tło i chórek :naughty:

Opublikowano

WITAM.WIECIE PO ILE JEST U PALMY TERMOSTAT?

dokładnie 135 + uszczelka i ewentualnie płyny --- tak jak sugerował Grzesiek kilka stron wyżej :gwizdanie:

Opublikowano
:) no panowie o panie.... proszę o głosy w konkursie fotograficznym :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 16:33_________________________________________________hmmm myślałem że będzie w podpisie foty.czaja77 i kwiatko ;(
Opublikowano

trzeba było dać zdjęcia osobno, w razie co powiesz że to wina kwiatko ;P

a taktuś dodaj mapkę dojazdu do rezerwowej miejscówki :)

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=20.45156&ys=53.735304&xk=20.495765&yk=53.774068&v=true&utf=1#widget:1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.