Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

no no no - widzę że niedługo to dopiero pojawi się nowa furka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co i jak ma na pokładzie, a w ogóle opisz ją.

total seria.

U Helmutów oglądałem przedział 2000/2001 r..

niektóre fury... totalne padaki :evil: :evil: :evil: :evil:, na zdjęciach tylko ładne :evil:

a niektórzy sprzedawcy to :polew: :polew: :polew:

mówią : wszystko jest OK i Tip Top, nic tylko przyjeżdżać i brać,

a później się okazuje, że Brief jeszcze w banku bo właściciel kredytu nie spłacił... :decayed::evil: :evil: :evil:

może i nie uwierzycie ( mam świadków :polew: :polew: :polew:),

ale kupiłem od 56-letniego bardzo sympatycznego Niemca spod Koln,

otworzył garaż i wyjechał... nowym 9-letnim autem :polew:

i po wszystkim wyjął z barku rieslinga rocznik 2007 i powiedział: proszę to dla małżonki :naughty:

żal było nie brać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt

DPSLi.jpg

u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt

DPSLi.jpg

u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?

oficjalnie gość może ci teraz naskoczyć :naughty: tylko czy ty bedziesz mogł z tym żyć :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 19:53_________________________________________________

Napisz co i jak ma na pokładzie, a w ogóle opisz ją.

total seria.

U Helmutów oglądałem przedział 2000/2001 r..

niektóre fury... totalne padaki :evil: :evil: :evil: :evil:, na zdjęciach tylko ładne :evil:

a niektórzy sprzedawcy to :polew: :polew: :polew:

mówią : wszystko jest OK i Tip Top, nic tylko przyjeżdżać i brać,

a później się okazuje, że Brief jeszcze w banku bo właściciel kredytu nie spłacił... :decayed::evil: :evil: :evil:

może i nie uwierzycie ( mam świadków :polew: :polew: :polew:),

ale kupiłem od 56-letniego bardzo sympatycznego Niemca spod Koln,

otworzył garaż i wyjechał... nowym 9-letnim autem :polew:

i po wszystkim wyjął z barku rieslinga rocznik 2007 i powiedział: proszę to dla małżonki :naughty:

żal było nie brać :good:

a gdzie te fotki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obtarłeś o gówno i będzie smród ;)

może czas na jakieś jazdy doszkalające się zapisać ;)

a gościu coś mówił o kosztach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt

DPSLi.jpg

u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?

co jak co ale chyba powinieneś załatwić sprawę jak należy - w końcu za dużo chyba nie stracisz z tych zniżek, a i nie chciałbyś pewnie być na gościa miejscu... no i w końcu z pożądnego klubu jesteś :naughty:

oficjalnie gość może ci teraz naskoczyć :naughty: tylko czy ty bedziesz mogł z tym żyć :polew:[br]

no nie jestem do końca przekonany czy aby na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obtarłeś o gówno i będzie smród ;)

może czas na jakieś jazdy doszkalające się zapisać ;)

a gościu coś mówił o kosztach?

nic nie chcę mówić ale twój zderzak nie lepiej wygląda :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxym,jakie koszta80zł???????????????//// heheh śmiech. skrzypek zderzak jest delikatnie przytarty uwierz[zaraz strzele fotkę]a tak woglę wydaje mi się ze moje ślady to tylko te czarne i te pod spodem a to wyżej były. żyć mogę jak nic po prostu mogę typa nauczyć jak spisuje się oświadczenia.................... :polew:

gMK1i.jpg

tak wygląda mój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxym,jakie koszta80zł???????????????//// heheh śmiech. skrzypek zderzak jest delikatnie przytarty uwierz[zaraz strzele fotkę]a tak woglę wydaje mi się ze moje ślady to tylko te czarne i te pod spodem a to wyżej były. żyć mogę jak nic po prostu mogę typa nauczyć jak spisuje się oświadczenia.................... :polew:

winny sie tłumaczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winny jestem to wiem............................... :gwizdanie: ale było takie małe te tiko zenie zauważyłem....... a chciałem dać mu 200 setk iza to a on nie ............ :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winny jestem to wiem............................... :gwizdanie: ale było takie małe te tiko zenie zauważyłem.......

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...