Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe witaj.fota jest ok.ale i tak mało głosów.co do kabelka jest ich masa na allegro :hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem, że jest ich masa, ale myślałem, że może macie jakieś konkretne modele.

Opublikowano

ja kupiłem dawno temu nawet nie wiem jakiej jest on firmy. ;(

wejdż w dział diagnostyka tam jest wątek na temat kabelków[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 16:05_________________________________________________ :polew: cena ale bardzo podobny do mojego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=827725075

Opublikowano
  • Autor

no i po spocie :>

frekwencja A4-klub.pl :thumbdown: ;(

Opublikowano

no i po spocie :>

frekwencja A4-klub.pl :thumbdown: ;(

a czemu nikt nie napisał ze będzie? :)

Opublikowano
  • Autor

To był ktoś na spocie czy nie?

od nas tylko ja i zbyszek :wallbash:

Opublikowano

mogliście na pisać ze będziecie to i ja bym zaleciał na chwilę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

mogliście na pisać ze będziecie to i ja bym zaleciał na chwilę :cool1:

:bicz3: :bicz::bicz2:

Opublikowano

mogliście na pisać ze będziecie to i ja bym zaleciał na chwilę :cool1:

:bicz: :bicz3: :bicz:

ja byłem pewny że ty Grzesiu wpadniesz

Opublikowano

nie no jakoś ta pogoda mnie dziś dobiła,nie chciało mi się po prostu. ;(

Opublikowano
  • Autor

nie no jakoś ta pogoda mnie dziś dobiła,nie chciało mi się po prostu. ;(

przyznaj sie ze poprostu AHaHa nie odpaliło :polew:

Opublikowano

nie no jakoś ta pogoda mnie dziś dobiła,nie chciało mi się po prostu. ;(

przyznaj sie ze poprostu AHaHa nie odpaliło :polew:

ahh pali tak jak jego właśćiciel :)

Opublikowano
  • Autor

nie no jakoś ta pogoda mnie dziś dobiła,nie chciało mi się po prostu. ;(

przyznaj sie ze poprostu AHaHa nie odpaliło :polew:

ahh pali tak jak jego właśćiciel :)

no tak właściciel pali cieniasy to i AHaHa cienko pali :polew:

Opublikowano
:polew::mysli: :ranting1:
Opublikowano

To był ktoś na spocie czy nie?

od nas tylko ja i zbyszek :wallbash:

:bicz: :bicz: wiem ze mnie nie lubisz ;) ale dlaczego mnie pominales? czy ja nie naleze do a4? :P

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Skrzypek cie pewnie lubi...................... :gwizdanie:
Opublikowano

Witam Panowie :)

A co tutaj tak niemrawo? Czyżby letarg zimowy? :kox:

1) Kiedy robimy powtórkę z dżina? Ewa ostatnio coś wspominała, że z chęcią by się wybrała, a i jej koleżanki z pracy (ponętne ponoć :decayed:) też by się pisały :>

2) Druga kwestia jeszcze: chciałbym wymienić dekorty w swoim a4 - wszystkie 6 listew (boczki + kokpit). Gdzie byście polecali taką wymianę? Jako że boczki będą zdejmowane od razu chciałbym wstawić podświetlenie nóg oraz klamek.. wiecie może kto by się podjął takiego zadania? Może być przy współpracy ze mną - mam jeszcze zaległy urlop.. :)

Chodzi mi o jakiś rzetelny kontakt - człowieka, który zrobi to konkretnie i poradzi coś przy montowaniu podświetlenia. Są niby mechaniorzy, którzy mi te listwy po prostu zerwą a nowe na jakiegoś super gluta przykleją :/ A mi chodzi o założenie konkretne - na spinki, bez rzeźni :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.