Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:) :) :good:
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taktuś a jaka cena bedzie?

Opublikowano
  • Autor

Mareczku a gdzie fotki nowej niuńki :evil:

Opublikowano

No Marek widzę, że Mikołaj 6-tego był łaskawy :)

zapodaj jakąś fotę nowego nabytku!

Napisz co i jak ma na pokładzie, a w ogóle opisz ją.

Opublikowano

Marek dawaj fotki , bo jak będę jechał do sanepidu to próbki zgubie u ciebie pod domem :evil::polew:

Opublikowano

no no no - widzę że niedługo to dopiero pojawi się nowa furka :gwizdanie:

Opublikowano

Napisz co i jak ma na pokładzie, a w ogóle opisz ją.

total seria.

U Helmutów oglądałem przedział 2000/2001 r..

niektóre fury... totalne padaki :evil: :evil: :evil: :evil:, na zdjęciach tylko ładne :evil:

a niektórzy sprzedawcy to :polew: :polew: :polew:

mówią : wszystko jest OK i Tip Top, nic tylko przyjeżdżać i brać,

a później się okazuje, że Brief jeszcze w banku bo właściciel kredytu nie spłacił... :decayed::evil: :evil: :evil:

może i nie uwierzycie ( mam świadków :polew: :polew: :polew:),

ale kupiłem od 56-letniego bardzo sympatycznego Niemca spod Koln,

otworzył garaż i wyjechał... nowym 9-letnim autem :polew:

i po wszystkim wyjął z barku rieslinga rocznik 2007 i powiedział: proszę to dla małżonki :naughty:

żal było nie brać :good:

Opublikowano

SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt

DPSLi.jpg

u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?

Opublikowano
:punish: stary kierowca :decayed:
Opublikowano

:punish: stary kierowca :decayed:

:polew:

:kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt

DPSLi.jpg

u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?

oficjalnie gość może ci teraz naskoczyć :naughty: tylko czy ty bedziesz mogł z tym żyć :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 19:53_________________________________________________

Napisz co i jak ma na pokładzie, a w ogóle opisz ją.

total seria.

U Helmutów oglądałem przedział 2000/2001 r..

niektóre fury... totalne padaki :evil: :evil: :evil: :evil:, na zdjęciach tylko ładne :evil:

a niektórzy sprzedawcy to :polew: :polew: :polew:

mówią : wszystko jest OK i Tip Top, nic tylko przyjeżdżać i brać,

a później się okazuje, że Brief jeszcze w banku bo właściciel kredytu nie spłacił... :decayed::evil: :evil: :evil:

może i nie uwierzycie ( mam świadków :polew: :polew: :polew:),

ale kupiłem od 56-letniego bardzo sympatycznego Niemca spod Koln,

otworzył garaż i wyjechał... nowym 9-letnim autem :polew:

i po wszystkim wyjął z barku rieslinga rocznik 2007 i powiedział: proszę to dla małżonki :naughty:

żal było nie brać :good:

a gdzie te fotki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:punish: stary kierowca :decayed:

:polew:

:kox::polew:

w takie gówno palnąć :naughty:

Opublikowano

tylko się obtarłem :)

Opublikowano

obtarłeś o gówno i będzie smród ;)

może czas na jakieś jazdy doszkalające się zapisać ;)

a gościu coś mówił o kosztach?

Opublikowano

SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt

DPSLi.jpg

u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?

co jak co ale chyba powinieneś załatwić sprawę jak należy - w końcu za dużo chyba nie stracisz z tych zniżek, a i nie chciałbyś pewnie być na gościa miejscu... no i w końcu z pożądnego klubu jesteś :naughty:

oficjalnie gość może ci teraz naskoczyć :naughty: tylko czy ty bedziesz mogł z tym żyć :polew:[br]

no nie jestem do końca przekonany czy aby na pewno

Opublikowano
  • Autor

obtarłeś o gówno i będzie smród ;)

może czas na jakieś jazdy doszkalające się zapisać ;)

a gościu coś mówił o kosztach?

nic nie chcę mówić ale twój zderzak nie lepiej wygląda :polew::tongue4:

Opublikowano

maxym,jakie koszta80zł???????????????//// heheh śmiech. skrzypek zderzak jest delikatnie przytarty uwierz[zaraz strzele fotkę]a tak woglę wydaje mi się ze moje ślady to tylko te czarne i te pod spodem a to wyżej były. żyć mogę jak nic po prostu mogę typa nauczyć jak spisuje się oświadczenia.................... :polew:

gMK1i.jpg

tak wygląda mój

Opublikowano

maxym,jakie koszta80zł???????????????//// heheh śmiech. skrzypek zderzak jest delikatnie przytarty uwierz[zaraz strzele fotkę]a tak woglę wydaje mi się ze moje ślady to tylko te czarne i te pod spodem a to wyżej były. żyć mogę jak nic po prostu mogę typa nauczyć jak spisuje się oświadczenia.................... :polew:

winny sie tłumaczy :decayed:

Opublikowano

winny jestem to wiem............................... :gwizdanie: ale było takie małe te tiko zenie zauważyłem....... a chciałem dać mu 200 setk iza to a on nie ............ :gwizdanie:

Opublikowano

winny jestem to wiem............................... :gwizdanie: ale było takie małe te tiko zenie zauważyłem.......

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.