Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś posypało w końcu trochę ;)

no muszę napisać że teraz to jazda samochodzikiem to czysta przyjemność :evil:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś posypało w końcu trochę ;)

no muszę napisać że teraz to jazda samochodzikiem to czysta przyjemność :evil:

:polew:

jak dla kogo....................[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________zasypało was koledze czy co???? :)

Opublikowano

Ja żyję, przed chwilą wróciłem z miasta.

Olsztyn śliski, ale widać, że wszyscy już się wczuli. :wink4:

Opublikowano

Ja żyję, przed chwilą wróciłem z miasta.

Olsztyn śliski, ale widać, że wszyscy już się wczuli. :wink4:

dobrze gadasz, Marek a gdzie robimy spocika RUŚ?

Opublikowano

Ja żyję, przed chwilą wróciłem z miasta.

Olsztyn śliski, ale widać, że wszyscy już się wczuli. :wink4:

dobrze gadasz, Marek a gdzie robimy spocika RUŚ?

no właśnie, może jednak Urania?

dłużej będzie jasno ! :good:

Opublikowano

i ja jestem za Uranią..... :)

Opublikowano

i ja jestem za Uranią..... :)

też tak myślę, to wrzucę to u nas i na AKP. :good:

UWAGA UWAGA UWAGA !!!

SPOT 20 GRUDNIA ODBĘDZIE SIĘ POD URANIĄ godz. 14.30

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Wczoraj mieliśmy okazję poszarżować w okolicach 23 pod realem. Było super, więc padł pomysł, aby spota zrobić w Ornecie na lotnisku i śmigać do woli. Marian poprosił mnie, żeby wrzucić tu info bo na pewno jesteście chętni :)

Opublikowano

Wczoraj mieliśmy okazję poszarżować w okolicach 23 pod realem. Było super, więc padł pomysł, aby spota zrobić w Ornecie na lotnisku i śmigać do woli. Marian poprosił mnie, żeby wrzucić tu info bo na pewno jesteście chętni :)

pomysł pewnie fajny,

ja jednak wpadnę jutro pod Uranię

max na godzinkę, bo ziiiimno

Opublikowano
:good: i ja tylko Urania
Opublikowano

ja przyjadę również ale pod uranię tylko

Opublikowano
  • Autor

Ja niestety nie dam rady dzisiaj zajechać :(:wallbash:

Opublikowano

i po spocie, fajnie było ale kosta jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a zimno dzisiaj ...

jak tak oglądałem ten zderzak grześka to zastanawiam się, czy ten gościu z tico to czasem po drodze od obcierki z zderzakiem grześka o jakąś latarnia czasem nie zahaczył (na zderzaku taka mała ryska)

Opublikowano

a zimno dzisiaj ...

jak tak oglądałem ten zderzak grześka to zastanawiam się, czy ten gościu z tico to czasem po drodze od obcierki z zderzakiem grześka o jakąś latarnia czasem nie zahaczył (na zderzaku taka mała ryska)

hehhe raczej nie miałem go na oku w lusterku. mi się wydaje ze miał to wcześniej :polew:

Opublikowano

No zimno zimno było :( moglismy ognisko z tych choinek zrobic :evil: :>

Opublikowano

Dziś odbył się mroźny olsztyński spot

obecni byli:

- Kamila

- Żaneta

- Arek87

- Balcer...

- Czaja77

- emsi + kolega

- Hiszpan

- Kwiatko

- Marianb

- Maxym83

- Paweł Olsztyn

- taktuś + Michał

- Zaleczeq

- Zbychzz

- kolega wysoki którego nie znam

no, także trochu nas było.

Do zobaczyska w Nowym Roku :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

No było było :) Jakies fotki chyba były robione z tego co pamiętam :cool1:

Opublikowano

No było było :) Jakies fotki chyba były robione z tego co pamiętam :cool1:

niestety jest na jednej, jak kradniesz choinkę... :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.