Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twarzowe :decayed: <joke> :good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Twarzowe :decayed: <joke> :good:

Grześ to się dorobiłeś na kolegach :polew::tongue4:

Opublikowano

he dorobek życia :polew: :polew:

za obcierkę z tico. :kox:

Opublikowano
  • Autor

i nastała cisza :polew::sex:?

Opublikowano

yO!

fuckshit, kompa mialem zepsutego i tyle dni bez forum,a tu widze kalendarze pozamawialiscie :wallbash:

ja tez chce!! ;(

Opublikowano
  • Autor

yO!

fuckshit, kompa mialem zepsutego i tyle dni bez forum,a tu widze kalendarze pozamawialiscie :wallbash:

ja tez chce!! ;(

mogę ci odstąpić mój za jedyne 99,99pln :tongue4:

Opublikowano

Adrian napisz do Grześka żeby napisał jeszcze raz do Jarko że jeszcze 1 kalendarz. Bo z tego co widzę nawet Jarko nas nie dopisał do listy..

Opublikowano
  • Autor

Adrian napisz do Grześka żeby napisał jeszcze raz do Jarko że jeszcze 1 kalendarz. Bo z tego co widzę nawet Jarko nas nie dopisał do listy..

to coś słabo patrzysz :tongue4:

kalendarzy jest 95szt a zamówień już na 97 szt :cool1:

Opublikowano

oo kuwa :polew::wallbash: a sprawdzałem wcześniej ze dwa razy i teraz też i nie zauważyłem :decayed:

Opublikowano

Grzechu :notworthy:

damy rade?

Opublikowano

aaa.. dla mnie tez sie znajdzie kalendarzyk ??

ostatnio mam mlyn ze czacha dymi i nie mialem czasu by tu wdepnac :(

Opublikowano

yO!

fuckshit, kompa mialem zepsutego i tyle dni bez forum,a tu widze kalendarze pozamawialiscie :wallbash:

ja tez chce!! ;(

zamówiony .3dyszki na niedziele :kox:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 21:53_________________________________________________

aaa.. dla mnie tez sie znajdzie kalendarzyk ??

ostatnio mam mlyn ze czacha dymi i nie mialem czasu by tu wdepnac :(

zamówiony 3dyszki na niedzielę :kox:

Opublikowano

:oklaski: dziekowac dziekowac

:dance::thumbup::banan2::banan3:

Opublikowano

czaja77 szacun :) :) moje Ty bożyszcze!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

dzięki :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Grzesiu czyli 10 kalendarzy :decayed: to zarobisz 7,5 :cool1: Biznes sie kreci widze :polew::dance::thumbup::dance::thumbup::banan3: To zamiast 300 zostanie do zapłaty 292.5 PLN :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Grzesiu czyli 10 kalendarzy :decayed: to zarobisz 7,5 :cool1: Biznes sie kreci widze :polew::dance::thumbup::dance::thumbup::banan3: To zamiast 300 zostanie do zapłaty 292.5 PLN :cool1: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

a ty widzę nowa blondi......... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No nowa bo tamta sie już znudziłem :> :>

Opublikowano

Koledzy i kolezanki, a czy swiezakow przyjmujecie na spoty z otwartymi ramionami? Czy trzeba przejsc jakis chrzest tudziez wplacic twarzowe :kox:

Opublikowano

Koledzy i kolezanki, a czy swiezakow przyjmujecie na spoty z otwartymi ramionami? Czy trzeba przejsc jakis chrzest tudziez wplacic twarzowe :kox:

Wal jak w dym :decayed:

Zapraszamy :good::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

P.S.

Nie bijemy, nie kręcimy wora, nie odkręcamy kół od auta, nie drapiemy lakieru, nie wykręcamy żarówek i nie wyciągamy przepływomierzy...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Twarzowe to tylko Grzesiu musiał niebieskim zapłacić ostatnio :decayed::polew:

No i kolejny sedan a nie tylko te Avanty i Avanty :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.