Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taktuś, opisałeś dokładnie prawie wszystkie czynności jakie robimy nowym na spotach, zapomniałeś tylko dodać że spuszczamy też paliwo ze zbiornika ;)

A i zapomniałem dodać, taktuś mógłbyś wziaść vag-a jesli bedziesz na spocie? cos mi znowu w awaryjny wpada :( mam nadzieje ze to tylko wina N75 :P

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

He, he

fajnie poczytać sobie forum :decayed: w końcu coś się "ruszyło" :cool1: może to "wina" kalendarzy (szkoda że nie ma tam NASZYCH ;(), a może srogiej zimy

kurcze - ale sobie tyłki odmrozicie w niedzielę :kox:

A my z kolegą Andrzejem (Maxym 83) rzeczywiście mamy rejestracje robione w "tym samym zakładzie" :good: - dobrze że furki mamy inne, to się nam nie pomylą :tongue4:

Opublikowano

taktuś, opisałeś dokładnie prawie wszystkie czynności jakie robimy nowym na spotach, zapomniałeś tylko dodać że spuszczamy też paliwo ze zbiornika ;)

A i zapomniałem dodać, taktuś mógłbyś wziaść vag-a jesli bedziesz na spocie? cos mi znowu w awaryjny wpada :( mam nadzieje ze to tylko wina N75 :P

:polew: :polew: :polew:

wezmę vaginę, ale chyba szybko bateria padnie :wink4:

kurcze - ale sobie tyłki odmrozicie w niedzielę :kox:

ja nie odmrożę, bo mam spodnie z termoforem... :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

to nie będziesz z nami odmrażała tyłka :kox::cool1:?

Opublikowano

Jak spuszczacie paliwo to super dla was :ON: bo dla mnie to tak nie zabradzo :PB98::polew: :>

Opublikowano
:) no i co tam słychać? :kox:
Opublikowano

A dobrze :) zastanawiam sie właśnie nad wymianą żarówek 4300k na 6000k :evil:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy i kolezanki, a czy swiezakow przyjmujecie na spoty z otwartymi ramionami? Czy trzeba przejsc jakis chrzest tudziez wplacic twarzowe :kox:

Wal jak w dym :decayed:

Zapraszamy :good::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

P.S.

Nie bijemy, nie kręcimy wora, nie odkręcamy kół od auta, nie drapiemy lakieru, nie wykręcamy żarówek i nie wyciągamy przepływomierzy...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Marek, zapomniałeś dodać że lubimy czystą :> :kox: :>

Opublikowano

Skrzypek do kolorowej tez idzie się przyzwyczaić......... :kox: :kox:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:12_________________________________________________

A dobrze :) zastanawiam sie właśnie nad wymianą żarówek 4300k na 6000k :evil:

a masz w orginale czy dokładane?ja mam barwę 5000. :tongue4:

Opublikowano

ori gzrsesiek czy h...

Opublikowano

ori gzrsesiek czy h...

he mam Ksenony HID + spryski i jest :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:30_________________________________________________a ty Patryk miałeś spryski wstawiać??

Opublikowano

i siła wyższa tryb awaryjny więc suszarka do roboty i jeszcze przegub sie wysrał :wink4:

Opublikowano

Zima by generalnie nie wkurwiała, pod warunkiem że człowiek by pieszo chodził :evil:

a tak to zawsze coś w takie mrozy :cool1:

Opublikowano

A twoje jak Marek Ajm

Opublikowano

A twoje jak Marek Ajm

a gitara, od czasu do czasu się przejadę a tak w garażu stoi,

śmigam na razie AFN-em , oblepiony kartkami o sprzedaży :naughty:

Patryk miałeś podłokietnik czy dokładałeś?

Opublikowano

przejdą mrozy i afn się spokojnie sprzeda ;)

Opublikowano

przejdą mrozy i afn się spokojnie sprzeda ;)

Siemka Zbychu, też tak myślę :good:

Opublikowano

A twoje jak Marek Ajm

a gitara, od czasu do czasu się przejadę a tak w garażu stoi,

śmigam na razie AFN-em , oblepiony kartkami o sprzedaży :naughty:

Patryk miałeś podłokietnik czy dokładałeś?

Faje chociaż się ogląają za tobą :polew:

Opublikowano

się ogląają :polew:

jakoś tak po murzyńsku piszesz :decayed::polew:

Opublikowano

Po paru jestem :tongue4:

Patryk miałeś podłokietnik czy dokładałeś?

miałem i cztery szyby w prądzie :decayed:

Opublikowano

Po paru jestem :tongue4:

Patryk miałeś podłokietnik czy dokładałeś?

miałem i cztery szyby w prądzie :decayed:

łał super :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.