Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:>

weznę na następnego spota

:good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a zdjęcia ze spotu to wy macie już czy nie ? :cool1:

Opublikowano

:no:

Skrzypek. przegina :)

Opublikowano

:>

Opublikowano

ciszaaaaaaaaaaaaaaaaa

:)

Opublikowano

Dzięki Zbychu za ogłoszenie - już przesłałem ofertę :good:

Jaka cisza, ja tam sobie podśpiewuję :decayed:

Opublikowano
:)
Opublikowano

w końcu mrozy powoli przechodzą - trzeba będzie na ruś zawitać na narty

Opublikowano

Skrzypek :brawo: :bicz3: :rant:

zaskrzypisz w końcu z tymi fotami czy nie :decayed:

Opublikowano

:bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

SkRzYpEk :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 23:16_________________________________________________

w końcu mrozy powoli przechodzą - trzeba będzie na ruś zawitać na narty

:good:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem waszą cierpliwość i mnie nie zawiedliście :> za hooja nie jesteście cierpliwi :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mata :> http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot18012010#[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 00:15_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t111779.0.html;highlight=kratka[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 21:50_________________________________________________pierwsza pozycja :)

dzięki Grześ za pamięć :good:

Zbyszek nie zapomnij wziąć na spota :kox::naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/atek26-u46318.html :kox: :kox: :kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :oklaski:

Opublikowano

Sami ciśnieniowcy widze na forum :> :polew:

Opublikowano

hyhy na zdjęciu moje auto jakie czyste :] Fajnie zobaczyć tyle audiczek na raz ;)

Opublikowano

ooo.. fajne fotki :)Skrzypek jak zawsze sprawy nie pokpił :good:

I ja wiem.. wiem.. ze z tico mieliśmy się nie śmiać... :kox: ale jego widok po prostu rozbraja.. jest takie.. takie.. urocze :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

Skrzypek :brawo: :bicz3: :rant:

Cięzkie życie ma chłopak z wami :wink4: - nie dość że marznie na mrozie, stara się jak może, a wy mu jeszcze takie ... takie ... lanie :decayed:

OOOoo jaka fajna nebeska furka :good: - jakiś kolor w końcu na zdjęciach :decayed:

A "tyłek" tikusia fajnie "wyglądał" :> jakby się zgubił :tongue4:

Opublikowano

Skrzypek :brawo: :bicz3: :rant:

Cięzkie życie ma chłopak z wami :wink4: - nie dość że marznie na mrozie, stara się jak może, a wy mu jeszcze takie ... takie ... lanie :decayed:

nie ma lekko,

nie od dziś wiadomo, że energiczne uderzanie w pewną część ciała pobudza krążenie, krew szybciej dociera do głowy niosąc tam pozytywny pomyślunek ,

no same pozytywy normalnie :decayed:

Opublikowano

No no :cool1:

To już wiadomo dlaczego tak HEAD MASTER "tańcował" :decayed: ... bo się właśnie rozgrzał :decayed:

Opublikowano

Czarny kolor jest najlepszy taki gangsterski :cool1::polew: :polew:

Opublikowano

Czarny kolor jest najlepszy taki gangsterski :cool1::polew: :polew:

dodatkowo czarny kolor wyszczupla :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Mnie nie ma z czego wyszczuplać :polew:

Potrzebuje tak na szybkości jakiś namiar do dobrego warszatu :) który dobrze ogarnia robote :cool1: Pisałem do Pawła ale cos nie odpisuje :confused4: ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.