Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

autka poodpalały ?? :) aj rano zimno było jak wyjeżdżałem. Kilka sąsiadów nie dało rady ruszyć swoich bryczek. Ale to już ostatnia tak mroźna noc. Powoli ocieplenie idzie :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wkońcu mi sie już znudziła ta zima :decayed:

Opublikowano

i ja mam dość :P Wiosnyyyyyyyyyyyyy :):drunk:

Opublikowano

u mnie odpalil.. ale nie chcial obrotow trzymac :confused4:

Spadaly mi do zera caly czas i gasl mi. Chyba ze ciagle go na gazie trzymalem :(

Normalnie mu sie juz do konca w tylku poprzewracalo :disgust:

Mam nadz, ze to tylko od zimna cos sie tymczasowo posralo..[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 15:14_________________________________________________co za popierzony dzien :/ fura sie rozlazla, paczka nie doszla, nie ma co jesc a na koniec jeszcze forum nie chodzi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No furka mi też nie działa jak bym chciał :disgust: ale mam nadzieje ze Paweł szybko wyzdrowieje i ogarnie fure bo w piatek rodzice chca do 3city jechac :decayed:

Opublikowano

nom..ja też chyba Pawła w takim razie zmolestuję :gwizdanie: Te obroty mi żyć nie dadzą :disgust:

A z innej beczki - Panowie, kto byłby w stanie pomóc mi z instalacją CB w mej śwince ?:)

Chodzi o taki montaż, by można było to swobodnie przenosić z samochodu do samochodu, ale też by kable się nie walały wszędzie. Osiągnąć kompromis w tym względzie :)

Rezania w takim razie jako takiego nie przewiduję - po prostu jak to wszystko do kupy złożyć i gdzie to ułożyć :)

Bo ze strojeniem to chyba Maxym83 zacznę prześladować :decayed: :decayed:

Opublikowano

Tak szczerze, to i ja mam zamontowane CB w tym "schowku" , instalka podpięta pod przekaźnik któryś, masa też do czegośtam, i hula;) :good: NIe pamieam do czego, bo dawno to montowałęm, ale jest łądnie, zgrabnie, i powabnie;)

P.sMayhem, jeśli chcesz mieć"mobilne radio" to pozostaje Ci tylko pod zapalniczkę je podłaczyć...

Opublikowano

no tak, tak :) zapalniczka i te inne takie. mnie jedynie chodzi o pomoc w ogarnięciu tego. Jak pisałem - rezania nie będzie.

Jedynie to strojenie i jakiś pomysł bezbolesny z kablem od anteny. A CB to właśnie do tego schowka ma się przytulić :cool1:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 17:58_________________________________________________łooo pfff... i nagle wszyscy pozamarzali ? :gwizdanie:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

u mnie luzik odpaliło ok

trochę pochodził jak traktor ale jest :good:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 19:04_________________________________________________

dWdZi.jpg

Opublikowano

Grzesiu gdzie byłes na syberii ?? :>

Opublikowano

hheheh to jest z dywit :)

Opublikowano

No to ze wsi :decayed:

Opublikowano

:) ja z Zatorza :bicz:

U MNIE BYŁO -24

Opublikowano

Teraz będzie kilka cieplejszych dni :decayed:

też odpaliłem leeeedwo leeeedwo :decayed:

Opublikowano

Grzesiu o ile sie nie myle to gdzieś widziałem chyba ostatnio Twoja fure na Rataja :)

Opublikowano

Grzesiu o ile sie nie myle to gdzieś widziałem chyba ostatnio Twoja fure na Rataja :)

:good:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:57_________________________________________________a co robiłeś w moich slamsach? :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:58_________________________________________________

Teraz będzie kilka cieplejszych dni :decayed:

też odpaliłem leeeedwo leeeedwo :decayed:

siema Mareczku

Opublikowano

Siemka, siemka :guma:

Opublikowano

Do koleżanki jechałem :)

Kurcze fury nie bede miał na spota :confused4: shit happend :wallbash::kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.