Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kanapa nie jest czasem uchynla ?

Chciaż ja u siebie zdejmuje normalnie szarpne i się poddaje :decayed:

Kanapa wychodzi normalnie, ale oparcia nie sa dzielone i sa oddzielone od bagaznika blacha ktorej sie raczej nie demontuje.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z oparciem jest tak samo jak w moim przypadku.

Instrukcja:

1. zdjąć siedzisko

2. wyjąć oba zagłówki

3. zaopatrzyć się w klucz nasadowy 17 (na przedłużce)

4. jedną ręką odchylamy oparcie (od dołu) drugą ręką (trzymając klucz na przedłużce) celujemy w miejsce gdzie wchodzą bolce od zagłówka znajdują się tam blokady, które trzeba wypchnąć ku górze

5. czynność wykonujemy na wszystkich 4-ch otworach (na dwóch skrajnych na pewno)

6. po wyjęci blokad unosimy oparcie ku górze i gotowe

7. montaż wykonać w kolejności odwrotnej (pkt. 6-1)

Opublikowano

Z oparciem jest tak samo jak w moim przypadku.

Instrukcja:

1. zdjąć siedzisko

2. wyjąć oba zagłówki

3. zaopatrzyć się w klucz nasadowy 17 (na przedłużce)

4. jedną ręką odchylamy oparcie (od dołu) drugą ręką (trzymając klucz na przedłużce) celujemy w miejsce gdzie wchodzą bolce od zagłówka znajdują się tam blokady, które trzeba wypchnąć ku górze

5. czynność wykonujemy na wszystkich 4-ch otworach (na dwóch skrajnych na pewno)

6. po wyjęci blokad unosimy oparcie ku górze i gotowe

7. montaż wykonać w kolejności odwrotnej (pkt. 6-1)

:good:

Opublikowano

Paweł już zdrowy :dance::thumbup::dance::thumbup::dance: No to jutro rezamy 1.8T :notworthy::good:

Opublikowano

nie, no to nie jest moj tydzien.. i jeszcze na forum jakis kolega bruzdzi komus :/

dzisas.. poprzewracalo sie wszystkim :thumbdown:

ale tak - Pawel zdrowy !!!! :notworthy: :notworthy: :good: :good:

i mi przyjmnie furke na leczenie w piatek :) :) mam nadz ze nie zajmie mu to dlugo. a przy okazji moze pozwoli mi te kable u niego poprowadzic.. :gwizdanie: :gwizdanie:

ja nie mam narzedzi.. mlotek prawie podchodzi pod tego stanley'a.. ale ja tam nie chce go klepac a pogmerac ;)

Maxym83 heh.. jakbym wiedzial to bym Ci nawet to na sniegu mogl wysikac ;P

Opublikowano

Paweł ledwo co po chorobie wrócił a już rece pełne roboty :cool1:

Opublikowano

Paweł ledwo co po chorobie wrócił a już rece pełne roboty :cool1:

teraz was porządnie skroi

musi nadrobić :decayed: :decayed: :wink4:

Opublikowano

Kochany tatuś płaci :polew: :>

Opublikowano

Kochany tatuś płaci :polew: :>

sam dołożysz ze 100 na blondi :):kox: :kox:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z NOVO i mam 2 nowe blondi :evil: bedzie 3ba casting zrobic :polew: :polew:

Opublikowano

teraz was porządnie skroi

musi nadrobić :decayed: :decayed: :wink4:

te,te.. bym Cie zbiczowal za te herezje.. ale nie wiem jak :wallbash::decayed: :gwizdanie:

aa.. wiem..? :)

<img src="http://www.a4-klub.pl/smf/Smileys/default/bicz.gif" alt="biczyk" border="0" />

:bicz3:

.. haha!!! i zatorze nic nie moze :kox:

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________heh.. zeby mi sie tak ktos dolozyl choc raz do furki... chetny ktos ? :decayed::naughty:

Opublikowano

No to teraz Grzesiu pósci foszka albo zamknie sie w sobie bo pojechałeś mu po dzielni :cool1:

Opublikowano

myslisz? ja to raczej stawiam, ze dzielnie to na klate przyjmie :naughty:

ale ciii.. nie sugerujmy nic - zobaczymy :decayed::naughty:

Opublikowano

moja dzielnica to PODGRODZIE TAM SIĘ :yeah::baseball: :baseball: :drinks::cygaro::silacz::ssij: WYCHOWAŁEM

Opublikowano

ok, pora spac. bo jutro urlop i musze wczesnie wstac by moc sie dluzej opierdzielac :polew: :polew:

pozdro!

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano

.. haha!!! i zatorze nic nie moze :kox:

:banned:

No to teraz Grzesiu pósci foszka albo zamknie sie w sobie bo pojechałeś mu po dzielni :cool1:

Nie tylko Jemu :pali:

:hahaha:

:nabijasie:

Opublikowano

no macie przeje........ :baseball: :baseball:

Opublikowano

łoj... nie było w takim razie tego.. :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

A no tak zapomniałem ze Ciebie Paweł tez ostatnio odwoziłem na zatorze :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.