Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Paaany!! pomysla mam :decayed:

a moze by tak zorganizowac kulig w niedziele w ramach spotu :kox:

zrzucilibysmy sie :naughty: na rope dla np Zbyszka (quattro:D), pozabierali dzieciakom z osiedla sanki i sie przeciagneli gdzies przez las np od tego wjazdu do lasu, co to jest na przeciwko skretu na rus z warszawskiej, tam do gronit lasem,z gronit do naterek, tomaszkowa i z powrotem? trasa tam fajna, szeroka, w miare rowna

a skąd ty ściągniesz takie mocne sanki, co by utrzymały się za quattrówka ?

a tak na serio to również nie uważam żeby to był dobry pomysł - nie chciałbym nikogo wyciągać spod samochodu, a po za tym rowerem do pracy tylko w lecie jężdżę :naughty: i nie zmuszać mnie żebym musiał przerzucać sie już w lutym :bicz3: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

oooo... Kulig!!!!!! :good: :good: :>

adrianus ma racje - stare już z was pryki są. Niedługo będziecie pierdzieć pruchnem :polew: :polew:

Nooo.. ale przyznać trzeba, że macie rację.. no macie.. macie.. :confused4:

Propo zabaw w śniegu: Ewie nalegała, że bałwana razem chce kleić, więc obiecałem, że bałwana z nią ulepie.. Wtedy powiedziała, że to kochane z mojej strony, że dam się jej w śniegu oblepić :kwasny:

Jednak pomysł bomba. To może ognisko i kiełbaski w tą pogodę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Kalendarzy nie ma jak na razie. może Jarko zacznie wysyłać w przyszłym tygodniu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: , koledzy, kto od Was wybiera się do Bukowiny? Ja mam taki plan się wybrać i myślałem, może jakby co to jakiś wspólny przejazd przez Polskę udało by się zorganizować, bo wiem, że z niektórych rejonów takie wspólny przejazdy organizują. Zawsze to raźniej. Ja jakbym jechał to z Augustowa, czyli gdzieś np. przed Wawą lub wcześniej można by było się spotkać. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lyypa z tym brakiem kalendarzy, napalilem sie juz,ale co tam, trzeba bedzie twardo czekac

pomysl z ogniskiem jest w ogole mega :kox: ale kto sie za to wezmie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie jutro dostaniesz 4 leszki :P żeby Ci nie było smutno :naughty::decayed:

A tak wogole to juz sie trocha z moja furka wyjaśniło :) ale co i jak napisze Paweł człowiek legenda :> :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie jutro dostaniesz 4 leszki :P żeby Ci nie było smutno :naughty::decayed:

Atak wogole to juz sie troceh z moja furka wyjaśniło :) ale co i jak napisze Paweł człowiek legenda :> :cool1:

legenda?

właśnie idę z nim na piwko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaja77 no tak.. elyta :tongue4:

my, plebs, możemy jedynie o tym pomarzyć :decayed:

A tak poważniej to pozdrów Legendę ode mnie :hi:

A co z tym ogniskiem? Bierzemy się za to? Jest tam w ogóle jakieś miejsce na to? Mało mi się chce potem tłumaczyć jakiejś straży miejskiej czy innym takim :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rusi to nie wiem czy na legalu mozna, ale na gryzlinach tak, jesli tylko sie uda :tongue4:

znajac zycie dopiero jutro przed poludniem cos sie sytuacja wyklaruje jak wszyscy odpala kompy przed wyjazdem na spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie jutro dostaniesz 4 leszki :P żeby Ci nie było smutno :naughty::decayed:

Atak wogole to juz sie troceh z moja furka wyjaśniło :) ale co i jak napisze Paweł człowiek legenda :> :cool1:

legenda?

właśnie idę z nim na piwko :polew:

Ale Ty amsz fajnie idziesz z legenda na piwo :> :decayed: każdy by tak chciał :notworthy::drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...