Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maxym83 no ja nie wiem.. jak Ci się chce.. :gwizdanie: a jak nie.. to jakoś inaczej się skminimy :hi:

no problemo :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 12:46_________________________________________________zzzziiiiimnmnnooooo.. :kwasny:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spocik udany jak zawsze. :)czekamy na fotki

Opublikowano

no spocik udany, udany i dzieki kwiatko za pokazanie mozliwosci klimatronica :kox:

Opublikowano

No spocik udany :) dzięki adrianus za podwiezienie na spota :cool1:

Opublikowano

Niestety nie zdążyłem na spota, wykonywałem szusy w Mrągowie ;)

górka całkiem ciekawa, tylko kolejki jak diabli

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jak było na spocie ?

Ile było osób?

AKaPiki też byli?

Gdzie lista i fotki :brawo::lol1::kawa:

Opublikowano

Liste to chyba musi Grzesiu zrobić :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spocik jak zawsze udany :kox: Dzięki wszystkim za miłe spotkanie;)

Listę obecności podpisali:

Czaja z Moniką

zbychzz

Zaleczeq

Radziu Audi A4

Marian

gruby1983r

Maxym83

mayhem

adrianus

Kwiatko

Picia

Skrzypek

Reszty nie znam lub nie pamiętam :gwizdanie: Jeśli kogoś pominąłem przepraszam :gwizdanie:

sa i fotki http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot31012010#

Opublikowano

Skrzypuś a foteczki??

Opublikowano

dobrze że Skrzypek listę zrobił ,ja nie mam pamięci do takich rzeczy.

a ja właśnie wracam z łyżew :bry:

Opublikowano

Spocik super do 17.15 wytrzymałem :naughty:

Opublikowano

to dupska wam pomarzły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fotki w poście z listą obecności :>

Opublikowano

fotki pierwsza klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

Grupa olsztyńska rośnie w siłę :kox: :kox: :kox::good::a4fan: :a4fan: :a4fan: :oklaski:

Opublikowano

i oby tak dalej :good: :good: :audi: :audi: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Grupa olsztyńska rośnie w siłę :kox: :kox: :kox::good::a4fan: :a4fan: :a4fan: :oklaski:

właśnie, wymieniłeś :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

AKaPiki zaczynają być dodatkiem do Nas :good: :good: :good:

a pamiętacie jak jeszcze było rok temu? :cool1:

a jak będzie za rok? :kox: :gwizdanie: :kox:

tak trzymać łobuzy :good: :good: :good::a4fan: :a4fan: :a4fan: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

hehe, taktuś a jak było rok temu?? :kox: :kox: :kox: bo mnie ta kadenja jeszcze nie obejmuje :decayed:

ano bywało cieniutko, o choćby tak:

ORrQ0.jpg

eyKwr.jpg

teraz to bez porównania :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

nom jeszcze rok temu były trzy, cztery :a4fan: niewidoczne wśród AKaPików a teraz ze spotu na spot jest nas coraz więcej :good::kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.