Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paaany!! pomysla mam :decayed:

a moze by tak zorganizowac kulig w niedziele w ramach spotu :kox:

zrzucilibysmy sie :naughty: na rope dla np Zbyszka (quattro:D), pozabierali dzieciakom z osiedla sanki i sie przeciagneli gdzies przez las np od tego wjazdu do lasu, co to jest na przeciwko skretu na rus z warszawskiej, tam do gronit lasem,z gronit do naterek, tomaszkowa i z powrotem? trasa tam fajna, szeroka, w miare rowna

a skąd ty ściągniesz takie mocne sanki, co by utrzymały się za quattrówka ?

a tak na serio to również nie uważam żeby to był dobry pomysł - nie chciałbym nikogo wyciągać spod samochodu, a po za tym rowerem do pracy tylko w lecie jężdżę :naughty: i nie zmuszać mnie żebym musiał przerzucać sie już w lutym :bicz3: :bicz:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stare dziadki, nie chcecie sie bawic w sniegu to nie ;p hehe <terefere>

Opublikowano

oooo... Kulig!!!!!! :good: :good: :>

adrianus ma racje - stare już z was pryki są. Niedługo będziecie pierdzieć pruchnem :polew: :polew:

Nooo.. ale przyznać trzeba, że macie rację.. no macie.. macie.. :confused4:

Propo zabaw w śniegu: Ewie nalegała, że bałwana razem chce kleić, więc obiecałem, że bałwana z nią ulepie.. Wtedy powiedziała, że to kochane z mojej strony, że dam się jej w śniegu oblepić :kwasny:

Jednak pomysł bomba. To może ognisko i kiełbaski w tą pogodę ? :)

Opublikowano

Siemka

Kalendarzy nie ma jak na razie. może Jarko zacznie wysyłać w przyszłym tygodniu. :hi:

Opublikowano
:hi: , koledzy, kto od Was wybiera się do Bukowiny? Ja mam taki plan się wybrać i myślałem, może jakby co to jakiś wspólny przejazd przez Polskę udało by się zorganizować, bo wiem, że z niektórych rejonów takie wspólny przejazdy organizują. Zawsze to raźniej. Ja jakbym jechał to z Augustowa, czyli gdzieś np. przed Wawą lub wcześniej można by było się spotkać. :wink4:
Opublikowano

lyypa z tym brakiem kalendarzy, napalilem sie juz,ale co tam, trzeba bedzie twardo czekac

pomysl z ogniskiem jest w ogole mega :kox: ale kto sie za to wezmie... :mysli:

Opublikowano

jak mija Wam wieczór? Bo u mnie całkiem nieźle :banan::drunk:

Opublikowano

jako tako, zaraz piwko otwieram,a potem do sowy czas uderzyc :banan2::dance2:

Opublikowano

Ja lece do Novo :) Grzesiu byłeś dziś u Pawła ?? :naughty:

Opublikowano

Ja lece do Novo :) Grzesiu byłeś dziś u Pawła ?? :naughty:

nie nie miałem jak.

:)

Opublikowano

Na pocieszenie jutro dostaniesz 4 leszki :P żeby Ci nie było smutno :naughty::decayed:

A tak wogole to juz sie trocha z moja furka wyjaśniło :) ale co i jak napisze Paweł człowiek legenda :> :cool1:

Opublikowano

Na pocieszenie jutro dostaniesz 4 leszki :P żeby Ci nie było smutno :naughty::decayed:

Atak wogole to juz sie troceh z moja furka wyjaśniło :) ale co i jak napisze Paweł człowiek legenda :> :cool1:

legenda?

właśnie idę z nim na piwko :polew:

Opublikowano

czaja77 no tak.. elyta :tongue4:

my, plebs, możemy jedynie o tym pomarzyć :decayed:

A tak poważniej to pozdrów Legendę ode mnie :hi:

A co z tym ogniskiem? Bierzemy się za to? Jest tam w ogóle jakieś miejsce na to? Mało mi się chce potem tłumaczyć jakiejś straży miejskiej czy innym takim :gwizdanie:

Opublikowano

na rusi to nie wiem czy na legalu mozna, ale na gryzlinach tak, jesli tylko sie uda :tongue4:

znajac zycie dopiero jutro przed poludniem cos sie sytuacja wyklaruje jak wszyscy odpala kompy przed wyjazdem na spot

Opublikowano
:) :) :beer1:
Opublikowano

Na pocieszenie jutro dostaniesz 4 leszki :P żeby Ci nie było smutno :naughty::decayed:

Atak wogole to juz sie troceh z moja furka wyjaśniło :) ale co i jak napisze Paweł człowiek legenda :> :cool1:

legenda?

właśnie idę z nim na piwko :polew:

Ale Ty amsz fajnie idziesz z legenda na piwo :> :decayed: każdy by tak chciał :notworthy::drunk: :drunk:

Opublikowano

idziemy razem z żonami :tongue4:

Opublikowano

Widze zatorze sie integruje :decayed::naughty:

Opublikowano

Widze zatorze sie integruje :decayed::naughty:

nie pierwszy raz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.